Skocz do zawartości
masiak28

zbyt szybkie opuszczanie hederu

Polecane posty

masiak28    0

Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz...w NH8050 bardzo szybko opuszcza mi się heder, tylko delikatnie dotknę wajchę a heder prawie leży. Czy tutaj też są zamontowane w rozdzielaczu dławiki tak jak w Bizonie. Znajomy mi dziś mówił że na wejściu węża od hederu do rozdzielacza ma dławik, który własnie zapobiega szybkiemu zejściu ciśnienia. Zrobię fotkę moje rozdzielacza może coś pomoże. Motowidła działają normalnie podnoszenie jak i wysuwanie 

sprawdź tam gdzie wychodzą przewody od rozdzielaczy i tam gdzie sie je wkreca powinny byc w tych dziurach mniejsze dziurki
miałem tak w bizonie
mialem tak w bizonie

detom    18

Witaj

Pierwszy sezon też się tak męczyłem dotkniesz wajchę a heder leży na ziemi, na drugi sezon wstawiłem dławik od bizona na trójnik zasilający siłowniki podnoszenia hedera - działa jak trzeba i tanie jak barszcz .

Wiadomość z agroFakt.pl

masiak28    0

kolego detom możesz powiedzieć o jaki dokładnie trójnik chodzi ? o ten gdzie łączą się przewody od siłowników hedera ? Może zrób fotkę dla pewności abym się nie pomylił :) będę wdzięczny 

pozdro 

detom    18

W przewód idący od rozdzielacza do siłowników, na wejściu do trójnika który rozdziela olej na lewy i prawy siłownik hedera.  Nie da  sie tam pomylić :)

masiak28    0

ja założyłem jednak dławik na wejściu przewodu do rozdzielacza - lepszy dostęp - no i teraz działa jak powinno :) temat do zamknięcia

dzięki za pomoc 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się