maniek0987

Ładowacz czołowy JD H340

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek0987    3

Nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na moje pytanie więc zakładam nowy temat. Czy w ładowaczu czołowym John Deere H340 jest amortyzator i czy uruchamia się go tylko po przyciśnięciu przycisku na joysticku. Przycisk świeci, ale nie zauważam żadnej różnicy w działaniu ładowacza. Może mi ktoś wytłumaczyć jak działa ta funkcja zapamiętywania położenia ładowacza czołowego?

damianzbr    1531

O takiej funkcji nic mi nie wiadomo. A przycisk amortyzacji po wduszeniu jeśli się podświetli, ładowacz delikatnie opadnie o kilkanaście cm. Widać to zwłaszcza jeśli masz coś np. w łyżce. U mnie się tak dzieje.

Wiadomość z agroFakt.pl

maniek0987    3

Ja właśnie też i dlatego się pytam o to bo nie wiem jak uruchomić tą funkcje memosystem, a nie zauważam różnicy po włączeniu amortyzacja a przycisk na joysticku się świeci. Znaczy się muszę zobaczyć jak wezmę pełną łyżkę ziemi czy zachowa się tak jak mówisz

MarekUA    29

różnica jest i to kolosalna na pustej łyżce ładnie siłownik pracuje jak włączy się przycisk na joystku . od razu tłumi drgania coś nie tak albo masz zablokowany akumulator 

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KIbul
      Witam. Problem z jd 6400 traktor kupiony z zepsuta hydraulika. Pompa z tylu pod siedzeniem zregenerowana Nowe filtry,olej. Traktor złożony,działa. Jednak gdy po porządnym rozgrzaniu się zapaliły się kontrolki (jak na zdj) i traktor nie chce ruszyc ani w przód ani w tyl. A jeżeli się uda to strasznie szarpie. Skrzynia to chyba jedna z najprostszych bo od A do F i 3 przełożenia i wsteczny na 2 wajsze. Gdzie szukać przyczyny??😶 Dodam że wspomaganie,tur i podnośnik chodzi bez zarzutu...

• Przez Dawid9876
      Witam mam problem z pompa hydrauliczna w skrzyni raz działa raz nie działa wspomaganie i podnośnik albo podnośnik szarpie 
    • Przez dzakubek83
      Witam posiadam john deera 6400 mojemu bratu podczas orki odpadło jedno ramie tu na samej górze jeden   siłownik był wysunięty maxymalnie a drugi w połowie po złożeniu nie działa mi podnoszenie ani opuszczanie w kabinie ,co zrobić ??
    • Przez Dawid9876
      Witam proszę o pomoc czy instrukcja napraw z jd 2130 pasuje do 2030 z góry dziekuje
    • Przez JanuszJD
      Witam mam na sprzedaż praktycznie nowe wtryskiwacze do John Deere o nr 09500-5050 , Wtryskiwacze przepracowały z 10 motogodzin po czym okazało się ze zostaly wsadzone ze zlym numerem ! Na moj koszt musialem kupic kolejne nowe a te mi zostaly..  Mozna sprawdzic w serwisie napewno sa sprawne .
      Cena 3 tys zl za komplet 
      Pozdrawiam
      Czarnowo woj, Kuj - Pom

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.