Skocz do zawartości
maniek0987

Ładowacz czołowy JD H340

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek0987    3

Nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na moje pytanie więc zakładam nowy temat. Czy w ładowaczu czołowym John Deere H340 jest amortyzator i czy uruchamia się go tylko po przyciśnięciu przycisku na joysticku. Przycisk świeci, ale nie zauważam żadnej różnicy w działaniu ładowacza. Może mi ktoś wytłumaczyć jak działa ta funkcja zapamiętywania położenia ładowacza czołowego?

damianzbr    972

O takiej funkcji nic mi nie wiadomo. A przycisk amortyzacji po wduszeniu jeśli się podświetli, ładowacz delikatnie opadnie o kilkanaście cm. Widać to zwłaszcza jeśli masz coś np. w łyżce. U mnie się tak dzieje.

Wiadomość z agroFakt.pl

maniek0987    3

Ja właśnie też i dlatego się pytam o to bo nie wiem jak uruchomić tą funkcje memosystem, a nie zauważam różnicy po włączeniu amortyzacja a przycisk na joysticku się świeci. Znaczy się muszę zobaczyć jak wezmę pełną łyżkę ziemi czy zachowa się tak jak mówisz

MarekUA    16

różnica jest i to kolosalna na pustej łyżce ładnie siłownik pracuje jak włączy się przycisk na joystku . od razu tłumi drgania coś nie tak albo masz zablokowany akumulator 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się