MatriX6

mf 8110 brak pólbiegów wom żółw/zając

Polecane posty

MatriX6    0

witam, mam problem  wyświetlają mi się kontrolki jedna to trójkat czerwony a druga od oleju. Do tej pory zapalała się po rozgrzaniu ciągnika w pracy a teraz ciągle się palą. Przez to nie ma półbiegów wom-u żółw/zając przedniego napędu oraz blokady mostów. To wszystko raczej jest ze sobą połączone w jakiś sposób bo gdy to mi się wyświetlało po rozgrzaniu to takie objawy były. Teraz są ciągle od momentu odpalenia nawet zimnego ciągnika. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slajders25    22

Miałem podobny problem. Wina leżała w zapchanym filtrze hydrauliki - tym podłużnym. Kupiłem zamiennik ale po tygodniu sytuacja się powtórzyła. Wymieniłem po raz drugi na donaldsona i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatriX6    0

ja wlasnie wymieniam tylko na donaldsona i tym razem. ale to nic nie daje. chyba cos z cisnieniem oleju na drugiej sekcji pompy. bezpieczniki sa ok kable i kostki ok elektrozawory ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calapuno91    0

Witam,

@MatriX6 udało Ci się naprawić ten problem?

 

W moim traktorze jest podobny. Świeci się kontrolka od ciśnienia oleju. Filtr podłużny wymieniony na nowy, czujnik "wydmuchany" a problem dalej został tzn. WOM i półbiegi nie działają... ;/

 

Ktoś miał jeszcze podobny problem? Jeśli tak to jak sobie z nim poradził? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

@MatriX6 udało Ci się naprawić ten problem?

 

W moim traktorze jest podobny. Świeci się kontrolka od ciśnienia oleju. Filtr podłużny wymieniony na nowy, czujnik "wydmuchany" a problem dalej został tzn. WOM i półbiegi nie działają... ;/

 

Ktoś miał jeszcze podobny problem? Jeśli tak to jak sobie z nim poradził?

Mierzyłeś czy masz ciśnienie systemowe?


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj