LukaszBONQ

fendt 312 vario mocno dymi spadek mocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

brak słów co potrafi dzisiejszy serwis zmiana softu zmieniają soft a nie potrafią odczytać danych na biężąco co pokazuje komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciętny mechanik  ze stodoły by to zrobił przy pompcy serwisówki wymiana np.czujnika ciśnienia doładowania lub cos podobnego bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

w tarnowie zajeło to 5 roboczogodzin, podłączenie pod hamownię, nowy soft, czyszczenie egr, znów hamownia i koniec. Koszt 900zł brutto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

W poście 2 i 12 na pierwszej stronie pisałem o zaworze egr.

Ty zapłaciłeś 900 a resztę mógł dopłacić partacz, który był u ciebie na podwórku. Zwany uprzednio mechanikiem z serwisu. Jak na korbanków, transport ciągnika na lawecie, czyszczenie egr, wgranie softu i dwa razy hamownia. To cena bardzo niska.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

to mi wygląda też dziwnie, ale już nie drążę - mam czym pracować i na tym mi zależało. Nikt na ręce nie patrzył, można pisać co się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fed334
      Witam!
      podczas rozłączenia przedniego napędu, występuje szarpnięcie, rzucenie przednimi kołami w ciągniku.
      Także podczas hamowania, kiedy po zakończeniu hamowania i puszczeniu pedału hamulca(wtedy rozłącza się przedni napęd automatycznie) występuje szarpnięcie.
      załączenie napędu wygląda bez zarzutów.
      Co może być przyczyną?
    • Przez Mycek5120
      Panowie kto mi wyjasni do czego służą te dwa klawisze w załączniku pomarańczowy i niebieski ani jednego jeszcze nie wciskałem


    • Przez rzeznik13
      Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?
      Zapraszam do dyskusji.
    • Przez F1traktors
      Witam.Mam w planach kupienie Fendta 312. Do tego przyjdzie również stoll fz30.Mamy u korbanka napisane za 63 tyś Euro z tuzem i obciążnikiem 870kg. Powiedzieli też że mają również z amortyzowaną ośką.Pytanie czy jak bym nie wziął będe żałował czy wydusić ostatnie grosze i kupić amortyzowaną oś bez załowania??
    • Przez Gumis32
      Mam takie oto pytanie co do tego ciągnika znajdujące się powyżej
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj