Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam mam zamiar wywiezć jutro obornik pod żyto .Ale widziałem na pewnym forum ze żyto niby żle reaguje na obornik czy to prawda czy jakiś mit ? Co o tym myślicie proszę o szybkie odpowiedzi. :)

Edytowano przez AgroFerdekxD

Huberto89    34

Co konkretnie pisali na tym forum i na co się powoływali, bo ja słyszałem już różne przepowiednie. Jedna z lepszych to taka że jak zetniesz słomę to przez 7 lat nic nie urośnie, no to się przy tym uśmiałem :).  Ja tam normalnie woziłem na ściernisko pod talerzówkę później orka i nic złego nie zauważyłem, a miejscami dawka poszła konkretna.

Mirenault    2

AgroFerdekxD "Wywieść" to możesz kogoś w pole. Tak, jak przecinki w swoich zdaniach. Obornik raczej możesz wywieźć. Polecam lekturę słownika do poduszki, a nie agrofoto. W wiemu
*W wieku 15 lat to dobra sprawa.

Wiadomość z agroFakt.pl

AgroFerdekxD "Wywieść" to możesz kogoś w pole. Tak, jak przecinki w swoich zdaniach. Obornik raczej możesz wywieźć. Polecam lekturę słownika do poduszki, a nie agrofoto. W wiemu

*W wieku 15 lat to dobra sprawa.

To że mam 15 lat to znaczy , że  nie mogę przesiadywać na tym forum ? Wybacz ale ty chyba też miałeś 15 lat ? I jeżeli masz pisać takie coś jak wyżej to sobie odpuść . Pozdrawiam .

PS:Temat do zamknięcia .

Mirenault    2

Czy napisałem, że nie możesz przesiadywać? Możesz i nikt Ci tego nie zabroni, tak samo jak wypowiadać się na forum. Ale jeśli już się wypowiadasz rób to w miarę bez błędów. O to mi chodzi. Pozdrawiam. P. S. Po co zakładać temat, jak dyskusja ma 2 posty???

damianzbr    972

Kiedyś w wakacje dla zabawy grało się w piłkę i jeździło rowerem po całej okolicy, teraz dla zabawy siedzi się przed internetem i zakłada zbędne tematy...

agrolublin    29

Nie możecie mu zwyczajnie pomóc.Nic sie nie stanie ja zawsze dawałem obornik kiedy siałem żyto (teraz już nie sieje).Pięknie po nim rosło i miało odpowiedni start jeszcze nawóz pod korzeń i bedzie super.

FIWI    8

Źle nie będzie ale uważałbym z obsadą i wiosną skrócił :) (CERONE, CERTES). Sąsiad wyWIÓZŁ :) w tamtym roku dość solidną dawkę pod żyto i o ile jesienią wyglądało pięknie to w maju już pięknym nie było bo go wywaliło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się