Skocz do zawartości

Polecane posty

Trojan    0

Witam.

Panowie posiadam 4 rozdzielacze hydrauliczne produkcji rosyjskiej, 3 sekcyjne takie jak w MTZ. I chciałbym się dowiedzieć coś o ich specyfikacji, np. wydajność itp. a przede wszystkim jak muszą być podłączone bo słyszałem już o 3 możliwościach - z regulatorem siłowym, podłączone szeregowo dwa do siebie w parze (tak jak w białoruśkach) i normalnie osobno bez niczego.

P80-2/1-222
P80-3/1-222
P75 23
R75 23

Pierwszy

20150720-211411.jpg

20150720-211402.jpg

Drugi

20150726-163029.jpg

20150726-163039.jpg

20150726-163347.jpg

Trzeci

20150726-162747.jpg

20150726-162816.jpg

Czwarty

20150721-162031.jpg

20150721-161459.jpg

tomrolnik    111

po pierwsze dwa ostatnie sa polske a nie ruskie , a na ruskich masz oznaczenie przeciez 14mpa,80lna min

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zgadza się, a poza tym ten opisany jako czwarty nadaje się tylko na złom ze względu na zawartość piasku i rdzę na suwakach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Trojan    0

Ok. A co z ich podłączeniem? Bo głównie o to mi chodzi. W jakim układzie muszą być podłączone, czy mogą być pojedynczo czy muszą być parami podłączone ze sobą, albo z regulatorem siłowym??

I chciałbym też wiedzieć czym różni się rozdzielacz P80-3/1-222 od P80-2/1-222

Edytowano przez Trojan

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O jakimkolwiek szeregowym łączeniu zapomnij. Zasilanie to ten największy korek, powrót z aluminiowego korpusu.

Trojan    0

O jakimkolwiek szeregowym łączeniu zapomnij. Zasilanie to ten największy korek, powrót z aluminiowego korpusu.

No a właśnie dwa z nich są połączone ze sobą bo tak jest oryginalnie w tym układzie co posiadam (tak jak w białoruśce), lecz nie wiem czy te rozdzielacze są właśnie przeznaczone do takiego połączenia. A maszyna nie jest sprawna żeby można to sprawdzić czy działa i nie wiem czy kiedykolwiek była w ogóle sprawna z tymi rozdzielaczami co ma zamontowane.

vademecum    25

wszystkie są ruskie tylko tuchola regeneruje i te są po regeneracji oni biją swoje tabliczki. Ponadto są 3 rodzaje rozdzielaczy, a wyglądają tak samo. Temat morze.
Te rozdzielacze pracują osobno, prawdopodobnie masz to,w,koparce, tam jest kilka pomp, chyba 3 pompy i 3 rozdzielacze. Najlepiej pracują z pompą nsz 32, ja miałem wrzuconą nsz-50 i rwała ramiona w mtzcie.
Te łamane przez 1 lub 2 lub 3 to,są różnice w martwych punktach, ale nie pamiętam co z czym musiałbym pomieszać dźwigniami i wtedy bym ci powiedział. Dodatkowo te rozdzielacze potrafią blokować się na ciśnieniu i nie jest powiedziane czy nie mogą działać dwa na jednej pompie. Napewno jak dasz ciśnienie z 1 pompy na 2 rozdzielacze to nic z tego nie,będzie

Edytowano przez vademecum

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez panmino
      Mam rozdzielacz oryginalny z dzwigniami z prawej strony kierownicy. Mtz '87. W ubiegłym roku założyłem tura i okazuje się,że rozdzielacz nie działa, jak należy. Wyjścia boczne były jeszcze oryginalne i nie wydaje się, żeby przede mną były używane, mimo to sterowanie tymi sekcjami to koszmar.
      Lekko podnoszę dźwignię - tur opada, mocniej - idzie w górę, jeszcze mocniej - znowu opada. To samo z drugą sekcją. W cały świat.
      Mój mechanik twierdzi, że trzeba nowy rozdzielacz, nie da się starego jakoś wyregulować?
      Nie chciałbym przerabiać systemu, czy oryginalne rozdzielacae w ogóle dobrze działają?
    • Przez Seba092000
      Drodzy koledzy, mam pewne pytanie, Szukałem już w internecie po różnych sklepach rozdzielaczy a mianowicie tego pod siedzeniem i tego na błotniku bo chciałem sprawdzić jakie te rozdzielacze dają ciśnienie, ale nie mogę znaleźć. Może wy wiecie może cos na ten temat? Bardzo mi na tym zależy! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję z góry!
    • Przez Seba092000
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewne pytanie. Chcę w swoim ursusie c330 założyć rozdzielacz do tura. Chodzi mi o coś takiego: http://www.agro-tur.com/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0489-1024x681.jpg

Chciałbym aby to było na zasadzie że dźwignie sterujące turem były usytuowane w pozycji "do góry" a wejścia do węży były pod spodem, ponieważ bym sobie puścił te węże takim okienkiem które mam w kabinie i by było wszystko ładnie. Rozdzielacz miałby być zamontowany po prawej stronie kierownicy.
      I zupełnie z innej beczki pytanie. Czy na takim rozdzielaczu jakbym założył to tur będzie lepiej podnosił niż na tym co jest pod siedzeniem?
      Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję
    • Przez traktorpolo
      witam koledzy prawdopodobnie mam coś z rozdzielaczem od podnośnika potrzebuje informacji gdzie on się znajduje i jak się do niego dostać prawdopodobnie się zawiesza lub jest zabrudzony   pomocy  objawem jest to ze jak włącze ta wajche od podnoszenia do samej góry  na transport to wtedy jak go na maxa będę dociskał do podnosi ładnie ale nie trzyma jak puszcze to opada  a wcześniej po prostu się blokował tak jakby się zatrzasnoł i podnosił   podejrzewam ze rozdzielacz tylko gdzie on jest i jak się do niego zabrać   z góry dzięki za odpowiedzi