Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Trojan    0

Witam.

Panowie posiadam 4 rozdzielacze hydrauliczne produkcji rosyjskiej, 3 sekcyjne takie jak w MTZ. I chciałbym się dowiedzieć coś o ich specyfikacji, np. wydajność itp. a przede wszystkim jak muszą być podłączone bo słyszałem już o 3 możliwościach - z regulatorem siłowym, podłączone szeregowo dwa do siebie w parze (tak jak w białoruśkach) i normalnie osobno bez niczego.

P80-2/1-222
P80-3/1-222
P75 23
R75 23

Pierwszy

20150720-211411.jpg

20150720-211402.jpg

Drugi

20150726-163029.jpg

20150726-163039.jpg

20150726-163347.jpg

Trzeci

20150726-162747.jpg

20150726-162816.jpg

Czwarty

20150721-162031.jpg

20150721-161459.jpg

tomrolnik    112

po pierwsze dwa ostatnie sa polske a nie ruskie , a na ruskich masz oznaczenie przeciez 14mpa,80lna min

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zgadza się, a poza tym ten opisany jako czwarty nadaje się tylko na złom ze względu na zawartość piasku i rdzę na suwakach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Trojan    0

Ok. A co z ich podłączeniem? Bo głównie o to mi chodzi. W jakim układzie muszą być podłączone, czy mogą być pojedynczo czy muszą być parami podłączone ze sobą, albo z regulatorem siłowym??

I chciałbym też wiedzieć czym różni się rozdzielacz P80-3/1-222 od P80-2/1-222

Edytowano przez Trojan

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O jakimkolwiek szeregowym łączeniu zapomnij. Zasilanie to ten największy korek, powrót z aluminiowego korpusu.

Trojan    0

O jakimkolwiek szeregowym łączeniu zapomnij. Zasilanie to ten największy korek, powrót z aluminiowego korpusu.

No a właśnie dwa z nich są połączone ze sobą bo tak jest oryginalnie w tym układzie co posiadam (tak jak w białoruśce), lecz nie wiem czy te rozdzielacze są właśnie przeznaczone do takiego połączenia. A maszyna nie jest sprawna żeby można to sprawdzić czy działa i nie wiem czy kiedykolwiek była w ogóle sprawna z tymi rozdzielaczami co ma zamontowane.

vademecum    25

wszystkie są ruskie tylko tuchola regeneruje i te są po regeneracji oni biją swoje tabliczki. Ponadto są 3 rodzaje rozdzielaczy, a wyglądają tak samo. Temat morze.
Te rozdzielacze pracują osobno, prawdopodobnie masz to,w,koparce, tam jest kilka pomp, chyba 3 pompy i 3 rozdzielacze. Najlepiej pracują z pompą nsz 32, ja miałem wrzuconą nsz-50 i rwała ramiona w mtzcie.
Te łamane przez 1 lub 2 lub 3 to,są różnice w martwych punktach, ale nie pamiętam co z czym musiałbym pomieszać dźwigniami i wtedy bym ci powiedział. Dodatkowo te rozdzielacze potrafią blokować się na ciśnieniu i nie jest powiedziane czy nie mogą działać dwa na jednej pompie. Napewno jak dasz ciśnienie z 1 pompy na 2 rozdzielacze to nic z tego nie,będzie

Edytowano przez vademecum

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arekmucha1980
      Hej,  nie wiem czy był juz poruszany temat o rozdzielaczu hydraulicznym  fahr m900. A mianowicie wymieniałem uszczelniacze na walkach w poszczególnych sekcjach i wszystko szło nieźle aż do momentu gdy sie zorjetowałem ze wypadły jakieś śruciki i teraz nie wiem w których kanalikach powinny być pomocy bo nie mogę ruszyć dalej a czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa ten przyśpieszacz bębna młocarni  bo mam taki napedzany na łańcuszek ale to nie działa 
    • Przez Boveer
      Sprzedam Elektrozawór, rozdzielacz przedni napęd C385 nr kat: 88178901

• Przez PronarekP5
      Witam posiadam na sprzedaż części pochodzace z kombajnu Claas Dominator 88 s, a mianowicie :
      -Rozdzielacz hydrauliczny w idealnym stanie 
      -wariator jazdy kompletny stan również idealny 
      -koło pasowe skrzyni biegów w stanie idealnym 
      -pasy jezdne org claas jak nowe bez pęknięć itp. 
      Ceny do uzgodnienia 
    • Przez Adamo90
      Witam jak sam tytuł wskazuje post dotyczy modyfikacji rozdzielacza. Ma to wyglądać tak rozdzielacz pod siedzeniem który steruje podnośnikiem do wywalenia na jego miejsce montowana jest płytka z dwoma otworami kupuję rozdzielacz hydrauliczny 2 sekcyjny przewodami łącze tą płytkę z rozdzielaczem. Resztę otworów w rozdzielaczu przeznaczam jako wyjścia hydrauliczne.Czy wszystko będzie pięknie nic nie będzie kapac i czy się zwiększy wydajność podnośnika czy lepiej od razu wstawić siłowniki pomocnicze. Czy ktoś zrobił już taką przeróbke u siebie w 30? Jeżeli tak dacie jakieś zdjęcia rady czy się opłaca czy lepiej kupić normalny rozdzielacz. W internecie jest masa takich przeróbek ale nie znalazłem żadnych schematów i dobrych zdjęć. Bo teraz to ja zwykłej beli nie dam rady podnieść. 
    • Przez kar0711
      Witam. Mam problem z rozdzielaczem ARAG 5 sek. w opryskiwaczy Krukowiak 1500l.
      Nie mogę zwiększyć ilości podawanej wody na dysze ID 120-03 max jaką mogę ustawić to 1,3l. Czy ustawie 4 czy 5 bar to niema znaczenia.

A ma ktoś instrukcję regulacji ww. zaworu. Dziękuję z góry.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.