Polecane posty

Trojan    0

Witam.

Panowie posiadam 4 rozdzielacze hydrauliczne produkcji rosyjskiej, 3 sekcyjne takie jak w MTZ. I chciałbym się dowiedzieć coś o ich specyfikacji, np. wydajność itp. a przede wszystkim jak muszą być podłączone bo słyszałem już o 3 możliwościach - z regulatorem siłowym, podłączone szeregowo dwa do siebie w parze (tak jak w białoruśkach) i normalnie osobno bez niczego.

P80-2/1-222
P80-3/1-222
P75 23
R75 23

Pierwszy

20150720-211411.jpg

20150720-211402.jpg

Drugi

20150726-163029.jpg

20150726-163039.jpg

20150726-163347.jpg

Trzeci

20150726-162747.jpg

20150726-162816.jpg

Czwarty

20150721-162031.jpg

20150721-161459.jpg

tomrolnik    113

po pierwsze dwa ostatnie sa polske a nie ruskie , a na ruskich masz oznaczenie przeciez 14mpa,80lna min

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zgadza się, a poza tym ten opisany jako czwarty nadaje się tylko na złom ze względu na zawartość piasku i rdzę na suwakach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Trojan    0

Ok. A co z ich podłączeniem? Bo głównie o to mi chodzi. W jakim układzie muszą być podłączone, czy mogą być pojedynczo czy muszą być parami podłączone ze sobą, albo z regulatorem siłowym??

I chciałbym też wiedzieć czym różni się rozdzielacz P80-3/1-222 od P80-2/1-222

Edytowano przez Trojan

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O jakimkolwiek szeregowym łączeniu zapomnij. Zasilanie to ten największy korek, powrót z aluminiowego korpusu.

Trojan    0

O jakimkolwiek szeregowym łączeniu zapomnij. Zasilanie to ten największy korek, powrót z aluminiowego korpusu.

No a właśnie dwa z nich są połączone ze sobą bo tak jest oryginalnie w tym układzie co posiadam (tak jak w białoruśce), lecz nie wiem czy te rozdzielacze są właśnie przeznaczone do takiego połączenia. A maszyna nie jest sprawna żeby można to sprawdzić czy działa i nie wiem czy kiedykolwiek była w ogóle sprawna z tymi rozdzielaczami co ma zamontowane.

vademecum    25

wszystkie są ruskie tylko tuchola regeneruje i te są po regeneracji oni biją swoje tabliczki. Ponadto są 3 rodzaje rozdzielaczy, a wyglądają tak samo. Temat morze.
Te rozdzielacze pracują osobno, prawdopodobnie masz to,w,koparce, tam jest kilka pomp, chyba 3 pompy i 3 rozdzielacze. Najlepiej pracują z pompą nsz 32, ja miałem wrzuconą nsz-50 i rwała ramiona w mtzcie.
Te łamane przez 1 lub 2 lub 3 to,są różnice w martwych punktach, ale nie pamiętam co z czym musiałbym pomieszać dźwigniami i wtedy bym ci powiedział. Dodatkowo te rozdzielacze potrafią blokować się na ciśnieniu i nie jest powiedziane czy nie mogą działać dwa na jednej pompie. Napewno jak dasz ciśnienie z 1 pompy na 2 rozdzielacze to nic z tego nie,będzie

Edytowano przez vademecum

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DEMONxXx
      Witam 
      Da się samemu zregenerować rozdzielacz EHR?  Chodzi mi o wymianę uszczelnien to coś pomoże czy wyrabiają się tam części metalowe?
      są tam jeszcze jakieś uszczelnienia oprócz oringów na elektrozaworach?
    • Przez Kondzio342
      Witam. Nie mam pewnosci czy ten temat juz gdzies nie byl ale zapytam. Koledzy pytam was czy mozna przerobic rozdzielacz ktory jest pod siedzenie. Dokladnie chodzi o to by tur i podnosnik chodzil z jednego rozdzielacza i wyjscie hydrauliczne z tyłu. Czy taka przerobka jest mozliwa? Jesli tak to prosze o jakies zdjecia lub opis. Z gory dzieki.
    • Przez LysaKosa
      Witam
      sprzedam  rozdzielacz Nimco Controls 2s-4550-2st stosowany w markowych ładowaczach czołowych
      cena: 850zł

Możliwość wysyłki lub odbiór własny.  
      Kontakt na priv 

• Przez dziki97
      Witam przymierzam się do zakupu rozdzielacza stało ciśnieniowego do Pilmet 2000 l 18 m, nie wiem jakiego typu wybrać w grę wchodzi pilmet za 400 zł, podróba araga za 580 https://allegro.pl/rozdzielacz-5-stalocisnieniowy-zawor-opryskiwacz-i7756032717.html lub https://allegro.pl/rozdzielacz-fermo-5-sek-stalocisnieniowy-biardzki-i7396002307.html. Używacie któregoś z nim, jaki polecacie ???
    • Przez szop01
      Witam wszystkich forumowiczów, pojawił się problem z podnosnikiiem w t25, żeby podnieść coś cieższego trzeba mocno gazowac i trzymać dźwignię rozdzielacza w górze. W czym może tkwić problem? O czego zacząć szukać czy wina leży po stronie pompy czy rozdzielacza.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.