Skocz do zawartości
News
AleksandraBednarczyk

McHale f550 prasa problem z nozem od siatki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Grabos1981    234

to moze nie być problem noża. znam przypadek prasy gdzie właśnie też nie obcinało siatki. problem tkwił w tym że pod adapterem zbierały się okruchy belowanego materiału. powodował on że siatka wieszała się na nim a gdy już ją pobrało to nie szła drogą jaką przewidział producent prasy. spadała w dół i dopiero tam ja wciągało. bela się owineła ale siatki już nie obcieło.

:-)

Grabos1981    234

to bardzo dziwne skoro raz obcina a raz nie. może nóż być lekko podgięty bo innych pomysłów nie mam.

:-)

toof    5

Witam 

Nie znam dokładnie mechanizmu obwiązywacza siatki w mcchale, ale jest on chyba bardzo podobny do starszych modeli np. claas, a tam podobnie zresztą jak chyba we wszystkich prasach żeby cały mechanizm się ,,zresetował" trzeba przy wyrzucaniu beli otworzyć klapę na maxa. Inaczej sprężyna od noża nie naciągnie się i stąd problem z odcinaniem.  Być może gdzieś tu można doszukiwać się problemu. 

kamil1616    25

Trzeba poluźnić śrubę od mechanizmu noża. Stojąc od przodu prasy pod lewą osłoną u góry jest mechanizm od noża, trzeba poluźnić trochę śrubę i nasmarować smarem i powinno być ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cichyares
      Witam zwracam się do was o prośbę odczytu błędów w ciągniku Renault Ares 815RZ są to błędy 132 i 134 Nie wiem od czego są ciągnik mam od nie dawna i jeszcze za dużo o nim nie wiem...
      Wie ktoś możne od czego są i czy można je usunąć samemu ?
    • Przez Kamilek1
      Witam, kupilem siewnik kleine multi corn taki jak na foto nizej, potrzebuje do niego tabele wysiewu nasion poniewaz sie nie zachowala. Nawozową mam. Z gory dziekuje za pomoc, prosilbym o jakies foto itp moge nawet zaplacic za taka informacje Pozdr

• Przez Konrad2510
      Witam mam taki problem, przybywa mi oleju w silniku, płyny z chłodnicy nie ubywa to co może być przyczyną kiedyś gdzieś czytałem że może być pompa hydrauliczna zwalona i może ciec do silnika. Dodam że podnośnik chodzi bardzo dobrze rozsiewacz 1,5nawozu plus rozsiewacz i ładnie trzyma, co może być przyczyną?
    • Przez Pawel0418
      Witam,po remoncie mam taki problem iż gdyż kiedy władek złapie 45 st lub więcej  to nie chce zaraz po zgaszeniu za palić muszę poczekać z 5 min aż ostygnie i pali na dyk dodam ze zawory sprawdziłem i są dobrze ustawione mechanik kiedyś mi mówił ze te nowe strasznie puchną i fakt tak jak by coś ściskało dodam,że mam stare cylindry dobre  i jak myślicie zmieniać cylindry na stare? zmienione zostały ponieważ tłoki były po przepalane i jedno miejsce na tłoku było strasznie z  tarte ale wszystko było ok a i jeszcze ,problem jest dopiero po wciśnięciu odprężnika jak jest odprężnik wyciągnięty to kręci normalnie czyli szybko  

• Przez Danielkoltun
      Witam , postanowiłem założyć nowy temat ponieważ potrzebuję precyzyjnej i szybkiej odpowiedzi chociaż wiem że nie będzie łatwo mianowicie wszystko ładnie było pięknie Siałem zestawem uprawowo siewnym gdy nagle coś zaiskrzyło pod maską tak jakby rozrusznik i nic nie mam z prądu świateł , dynashift , ehr , do domu wróciłem na wolnych. Wiecie co mogło się stać dokładnie i od czego zaczynać?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.