Cezariuszc330

Na co uważać przy kupnie glebogryzarki?

Polecane posty

Witajcie.Planuje zakupić glebogryzalke(pewnie Grudziądz 1.6 do c330) ale przeglądając oferty nie wiem na co zwracać uwage. No jak chodzi o noże to widzę bieznik nie chce malowanych i wytluczonych. Ale co dalej??? Widzę maszynę z oryginalnym kolorem dobre noze, jest pordzewiala(ale mi to nie przeszkadza bo pomaluje), ale co z przekładniami??? Gdy ponad na jakieś oględziny na co patrzec? Zdaje mi się że jak ciemniejsze olej to jest z nią źle dobrze myślę?
(Acha chodzi o to że chce się wyrobić max w 2500:p) więc proszę o pomoc wypowiedzieć się i uświadomic ,,laika" ;)

asharot    220

-sprawdź czy nie ma wycieków oleju przy półosiach

-sprawdź luz na półosiach (góra/dół)

-sprawdź luz na przekładni (obracaj WOM)

-wizualnie obejrz zęby,oryginały są po 18zł

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Wiadomość z agroFakt.pl

-sprawdź czy nie ma wycieków oleju przy półosiach

-sprawdź luz na półosiach (góra/dół)

-sprawdź luz na przekładni (obracaj WOM)

-wizualnie obejrz zęby,oryginały są po 18zł

Dzięki czegoś takiego potrzebował em ;)

A jeszcze pytanie ile powinna mieć zębów ( bo różnie widziałem) i czemu niektóre mają takie strasznie powyginane osłony?(szczególnie te malowaneXD)

kubaguzik    161

najlepiej jakby była możliwość wypróbowania.

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

asharot    220

Dzięki czegoś takiego potrzebował em ;)

A jeszcze pytanie ile powinna mieć zębów ( bo różnie widziałem) i czemu niektóre mają takie strasznie powyginane osłony?(szczególnie te malowaneXD)

Zęby powinna mieć wszystkie,po 6-szt w jednym rzędzie 3-lewe i 3-prawe

Osłony są powyginane dlatego że zęby od kamieni powykręcane są w różne strony w walą po osłonie.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

TheMariko12    419

Witam

Podpinam się pod temat,

Chcę kupić glebogryzarkę, w okolicy nic niestety nie ma  i muszę jechać w trasę około 150 km ,oglądać glebogryzarkę unia grudziądź w częściach ale kompletna i za dobra cenę, fatygować się??

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Kupię Brony 5 polowe i rozsiewacz Amazone 2 tarczowy 400 lub 600l z woj podlaskiego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ansu
      W kukurydzy się sprawdziło w burakach cukrowych możne również przynieść korzyści system pasowej uprawy gleby Strip-Till
      Czy ktoś się spotkał z tym w praktyce?
    • Przez Ferdek07
      Witam!
      Tak jak w temacie! Coraz więcej ludzi u nas kupuje talerzówki i się śmieje że orka to tylko strata paliwa talerzują zamiast podorywki to OK ale zamiast orki również talerzówka i brona i tak sieją czy to prawda że to w żaden sposób nie odbija się na plonach, również gnój talerzują, a niektórzy to co miesiąc talerzują, jeśli to takie dobre to sam kupie talerzówkę zamiast porządnych pługów
    • Przez AgroLaik
      Witam
      Mam pytanie. Po co wykonuje się orkę przeddzimową i jakie są jej główne zalety i wady. Na jaką głębokość najlepiej ją wykonać?
    • Przez Janosik82
      Witam czy posiada ktoś z was agregat pasowy AGRO LINE interesują mnie opinie z góry dziękuję
    • Przez mrjacoobek
      Witam!
      Mam siewnik Poznaniak i przestawiłem go na rzepak żeby później tego nie robić, moje pytanie brzmi czy strona po której jest rolka a trybik ma znaczenie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.