pawelpit385

Nie chce opuszczać urządzeń podpiętych pod hydraulikę zewnętrzną

Polecane posty

pawelpit385    0

Witam,problem polega na tym,że gdy podniosę przyczepę lub inne urządzenie podpięte pod hydraulikę do maksymalnego położenia to nie chce mi potem opuścić dane urządzenie w pozycji pływającej,dodam że dzieje się tylko wtedy kiedy dane urządzenie jest w maksymalnie podniesione, gdy nie jest do końca uniesiona przyczepa czy inne urządzenie to opuszcza idealnie, dzieje się tak w MF 3125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze używasz jednego gniazda?? czy  próbowałeś w innych?? u mnie też się tak dzieje w jednym złączu. uważam że to wina szybkozłącza jak jest duże ciśnienie oleju to blokuje się przepływ w ogóle miałem takie przypadki ze nowe złącza się blokowały i to przy normalnym użytkowaniu. złącza z różnych firm nie są dopasowane i mają różną przepustowość i się blokują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpit385    0

Blokuje się bez znaczenia czy na górnym czy na dolnym,gdy się zablokuje to muszę rozpiąć i przełożyć na sekcję bez pozycji pływającej no i w tedy odpuści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galoni    8

Ja wymieniłem gniazda szybkozłącza na nowe i problem znikł. Po rozebraniu starego okazalo się , że pękła tam taka tulejka co dociska sprężynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Wymieniales gniazda na jakies ori ? Moze pasuja jakies proste gniazda np jak te montowane w nowych zetorach/ursusach, ktore trzeba odciagnac przy podpinaniu. Pytam bo moje niestety strasznie ciekna i najchetniej bym je wykrecil wszystkie i zastapil najprostszymi.

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Standardowe maja tak jak wyczytalem m22x1,5 czyli cos takiego bedzie bez problemu pasowac ? :

http://allegro.pl/zlacze-hydrauliczne-euro-gniazdo-m22x1-5-gwarancja-i5035561083.html

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemi    45

Będzie ja mam takie, Co do gwintu to odkręć stare i do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj