sebq11

Strautmann 1250 Verti Mix

Polecane posty

sebq11    0

Witam. Poszukuję przekładni redukcyjnej do paszowozu Strautman 12m3 1 ślimak pionowy, najlepiej nowej lecz i używana wchodzi w grę dodam iż w temacie jestem kompletnie zielony( mam na myśli przełożenia) oryginał zdecydowanie odpada 15 tyś zł brutto. Paszowóz współpracuje z Ursusem 912.Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

Jeżeli to nie ten dział prosze moderatora o przeniesienie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebq11    0

Wszystko jak najbardziej jest w porządku tylko Ursus ma ciężko i chciałbym zamontować dodatkową przekładnie redukcyjna aby zmniejszyć obroty ślimaka i co za tym idzie traktorek będzie sobie radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Sprzedam paszowóz Trioliet 12m3 . Opis w Linku https://www.olx.pl/oferta/paszowoz-trioliet-12m3-2-1200-nie-straumann-pekon-10m3-CID757-IDsQrjj.html
       
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania beczkowoz Eckart 7000l duże balonowe koła , górny zaczep , wałek w komplecie , - Cena 17 000
      Sprzedam również Paszowóz Trioliet 2-1200 , 2 slimaki 12m3 , stan dobry , ślimaki zregenerowane,waga sprawna , wałek w komplecie , wysokość 2,5m  Cena 26 000
      Więcej informacji proszę pisać 
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez agropiotrmosz
      Witam
      W tym roku zamierzam siać rzepak poznaniakiem S043/2.
      Mam go już przygotowanego do siewu, ale w każdej próbie kręconej na tych samych ustawieniach skrzyni wychodzi mi inna waga.
      Może to być trochę związane z małą ilością rzepaku w skrzyni zasypowej?
      Zębatki mam na wysiew normalny ( jeśli będzie potrzeba to zmienię na zmniejszony) , dna na 1 ząbek, zasuwy na 2, co drugi lejek
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj