Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Valtra123    32

Już ktoś z was miał problemy z kombajnami ? Ja jeszcze nie ponieważ czekam na Sierpień . Ale jak próbowałem go przepalić na podwórku to włączyłem wszystko i nagle zaczęły się paski jarać w moim Bizonie Z-056 , i co się okazało dostał się kamień do bębna bo jakiś idiota nie wyciągną go w zeszłe żniwa jak go czyściliśmy .

arion320    59

chlopaki wydmuchuje mi rzepak w bizonie... zmniejszylem wiatr na maxa ale nadal wyrzuca... co moze byc przyczyna?

Wiadomość z agroFakt.pl

Mironeks    6

Już ktoś z was miał problemy z kombajnami ? Ja jeszcze nie ponieważ czekam na Sierpień . Ale jak próbowałem go przepalić na podwórku to włączyłem wszystko i nagle zaczęły się paski jarać w moim Bizonie Z-056 , i co się okazało dostał się kamień do bębna bo jakiś idiota nie wyciągną go w zeszłe żniwa jak go czyściliśmy .

Musiałes bardzo dokładnie wyczyscić kombain po żniwach .

Edytowano przez Mironeks

Valtra123    32

A no czyściłem go tak dokładnie , żeby nie było później problemów i się świecił jak psu j..... . A kamieni nie wyciągną mój kuzyn który kamienia nie mógł znaleźć , to całe szczęście że to było na podwórku a nie w czasie żniw bo by paski spaliło . I wydatki gotowe .

romek6340    203

ja od tygodnia walczę ze sprzęgłem w moim DF

Z czym masz problem? U mnie nie chciał sprzęgła rozłączać i okazało się pompka do wymiany.

kamciow    84

Dokładnie. Uszczelniłem wysprzęglik i nowa pompka. W końcu dopasowałem pompke (od zetora -65 zł , oryginał FAG ok 1000zl netto ;) ) . Teraz już biorę się za przygotowania do żniw :)

karol1221    1

Zacznę od początku

1.Wymiana przyspieszacza pękniecie

2.Wymiana silnika powód obróciło panewkę silnik <wsadzony od Mercatora 60 po dorobieniu łączenia>

3.Regeneracja rozdzielacza

4.Pas jezdny

5.Złączka kosy

Jak na razie tyle co wyjdzie zobaczymy.Myślę na przyszły rok zmieniać kombajn i tu pytanie czy po tych naprawach opłaci się zmieniać kombajn? Dochodzę do wniosku że coraz więcej pieniędzy w niego ładuję.No cóż ma swoje lata.

romek6340    203

Dokładnie. Uszczelniłem wysprzęglik i nowa pompka. W końcu dopasowałem pompke (od zetora -65 zł , oryginał FAG ok 1000zl netto ;) ) . Teraz już biorę się za przygotowania do żniw :)

U Ciebie muszą być jakieś inne pompki. Ja za oryginał 250 brutto płaciłem :D

karol1221    1

A teraz powiedziałem jak coś się w nim zepsuje biorę kombajn od brata zakupił rekorda a super stoii mówi że na razie nie sprzedaje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się