News
PodlaskiRolnik45

Brak sprężarki w fendt 312 jak hamować z przyczepami ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt

Witam posiadam fendta 312 lsa i chce nabyć 2 przyczepy metal tech po 12 ton ale fendt nie ma sprężarki a przyczepami będzie wożone zboże i na trasie jest duża górka co nie raz jak ktoś zjeźdzał z przyczepo bez hamulców to leżał w rowie no i co zrobić nabyć sprężarkie czy kupić przyczepe z hamulcami hydraulicznymi (no właśnie na jakiej zasadzie one działają co i jak z nimi opisze mi ktoś ) z góry dziękuje 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.3 +1p. ostrzeżeń

Jarecki88    192

Działają normalnie. Hamuje traktor to i hamują przyczepy. Bez czekania aż sprężarka nabije ciśnienie, bez ciągle pojawiających się nieszczelności a to na złączach, a to na zaworach itd. W przyczepy masz normalne siłowniki hydrauliczne i przewód do nich. Proste i skuteczne.

Wiadomość z agroFakt.pl

zenek_19    4

te hamulce hydrauliczne zdaja egzamin proste i bezobslugowe jak naciskasz pedal ham w ciagniku to automatycznie cisnie olej na szybkozlacze w traktodze wiec zaczepiasz przyczepy podlanczasz przewod ham i w droge to tak by to wygladalo w na szybkiego pozd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adam8211
      Witam. Mam 312 lsa turbomatic z 91 roku. Niedawno pojawił się problem z kontrolką smarowania skrzyni. Zaczynając od najprostszego wymieniłem olej(Total transmission 80W-90 GL5) i filtr. Niestety objaw dalej ten sam, po kilkunastu minutach pracy w dalszym ciągu daje znać o sobie owa kontrolka. Ciśnienie sprawdzone w punkcie zaraz powyżej filtra dało 12 bar przy max obrotach. Czy ktoś doradzi jaki przyjąć kolejny krok w poszukiwaniu usterki i gdzie znajduje się ten czujnik, może to z nim coś nie tak. Mam nadzieje ze jednak nie padła mi pompa smarowania, a jeśli tak to czy konieczne jest rozpołowienie traktora ?
    • Przez Massey294s
      Gdzie w Fendt 311 98r znajdę przyłącza do nabicia klimatyzacji?
    • Przez Grzesiex
      Witam,
      potrzebuję pomocy w ustaleniu przyczyn awarii sterowanie półbiegami w ciągniku fendt 311 - podobny do: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B169779. W ciągniku wykluczyłem awarię mechaniczną, można półbiegami sterować ręcznie pod kabiną.
      Wraz z awarią sterowania półbiegów lcd pokazujący obroty silnika oraz prędkość pojazdu wyświetlają stan zerowy (mimo, że ciągnik uruchomiony i jest w ruchu oczywiście):

Środkowy wyświetlacz sygnalizuje błąd w przekładni półbiegów L-M-S:

Czasem na wyższych obrotach silnika wskakuje błąd prawdopodobnie za silnego ładowania:

Wiem, że jest możliwość wykrycia kodu błędu, ale nie pamiętam procedury, może ktoś mógłby mnie wspomóc opisem sekwencji przycisków:

Pozdrawiam,
      Grześ.
    • Przez Kamil723
      Witam,chciałbym wymienić olej w skrzyni w fendzie 304 89r.Zastanawiam się jaki olej wlać,na stronach z doborem oleju jest ich wiele,ale w większości to oleje STOU,czyli do wszystkiego i do niczego.Jaki olej polecacie do tej maszyny?
      Aa i jeszcze jedna sprawa,gdzie znajduje się filtr oleju skrzyni w tym modelu?
    • Przez same
      wutam dzisiaj wyciagnołem pompe wtryskowa z mojego fenda i teraz nie wiem czy przy wyciąganiu nie przestawiło mi sie koło zebate jest tam jakiś znak albo coś zeby to sprawdzić? bo jesli juz go złozę to to musi byc pewniak bo nie wiem czy wiecie ale zeby wyjąć pąpe wtryskowa to trzeba wyjąć kolektor wydechowy turbinę i pompy hydrauliki nie ukrywam ze było z tym jakieś 4 godziny pracy, więc jesli wiecie cos na ten temat prosił bym o odpowiedzi jesli to coś pomoze to jest to fendt 309 ls farmer turbomatic z 88 roku
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.