TomekWudarczyk

jak wysunąć te dźwignie przy dolnych cięgnach

Polecane posty

Witam. nie wiem jak wysunąć dolne cięgna żeby były dalej od ciągnika . Są tam takie dźwignie i je chyba się wysuwa ale nie wiem jaką dźwignią .proszę pomóżcie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

ich się nie da wysunąć, możesz spróbować tylko przekręcić na frezie, o ile się da


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

przestawic sie raczej nie da chyba ze na dzwigni w środku od regulacji obciązenia ale to ingerecja troszke głebiej w tylny most  lepiej myśle jak zmieniać odległość to zmienic dolne cięgna na dłuższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez johnyrs
      Witam
      Mam problem z podnośnikiem, po powrocie z pola nie mogłem opuścić agregatu, z błotnika się udało ale z kabiny nie mogłem podnieś ani opuścić. Po kilku minutach gdy ponownie odpaliłem ciągnik wszystko działało lecz na drugi dzień podnosił do połowy, blokował się i wyświetlał błąd, gdy opuściłem z błotnika po ponownym odpaleniu znów można podnieś tylko do połowy i blokada. Odkręciłem czujnik pozycji przy cięgnach wyczyściłem wtyczkę i teraz wcale nie działa błąd 22.
    • Przez Massey2553P
      Cześć Koledzy.
       
      Mam pytanie, kupiłem ostatnio Same Frutteto 75 i chciałbym zmienić cięgna boczne na takie z CBM. Niestety te które mam nie są chyba oryginalne, bo wydają się za krótkie. Może mi ktoś z was powiedzieć jakie powinny być oryginalne wymiary cięgna boczne do Same Frutteto 75?
       
      Z góry dzięki za odpowiedź. 
    • Przez arkady12
      Panowie mam problem cieknie mi z osłony gumowej cięgła hamulca ręcznego w mf 255 olej wyjąłem tą starą i chce założyć nową ale nie chce wejść za żadne skarby tamta ładnie wyszła pod płaskim śrubokrętem 
      czy wiecie może jak to zrobić, czemu się nie chce wsunąć może ktoś już kupował i po prostu to jest wina produktu dodam że, na kołnierzu metalowym osłony zdziera się ta guma.
      osłona wygląda tak :
      https://www.farmexpert.pl/pl/p/Mieszek-oslona-hamulca-MF3MF4-1860959M1/57313
      jest to pozycja nr 9 w katalogu 
      https://e-ursus.pl/pl/i/Hamulce-tylne-MF-255-katalog-czesci/215
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj