DonBielawka

Wyciek oleju spod filtra powietrza C-330

Polecane posty

DonBielawka    0

Witam odpalajac mojego c330 spod filtra powoetrza wydostalo sie duzo oleju co jest tego powodem ? Dodam ze nic kompletnie nie wymieniane bylo w nim tzn filtry oleje itd. Dopiero teraz ja mam zamiar sie nim zająć . Dziekuje za odpowiedz

Blaszka93    9

Miałem taką samą sytułacje w c-4011 po wymianie oleju w filtrze oleju nagle wyrzuciłu (150 ml chbya nadmiar oleju ale było nalane pod górną kreske) ale od tamtej pory jest ok,może naleciało ci wody albo ci samo wyżuciło nadmiar i teraz powinno być ok.

Wiadomość z agroFakt.pl

DonBielawka    0

Tak wiem miało byc wyrzyganie hehe :) przepraszam za to ale tak to doslownie wygladalo. Ja niestety jeszcze nic nie wymieniłem traktor stal bardzo dlugo. Macie jeszcze jakies porady o co w nim zadbac? Ostatnio bardzo czesto go uzywam nie chcial bym go delikatnie mowiac zepsuć.

romek6340    206

Sprawdź zatrzaski trzymające miskę pod filtrem czy nie są luźno, poodginane. Najlepiej odepnij i zobacz poziom oleju w niej. Właśnie możesz nie wiedzieć jak nie miałeś z tym wile wspólnego. Masz tu filtr powietrza tzw. "mokry" i u dołu filtra w jest olej który również zatrzymuje zanieczyszczenia.

MasterRoj    81

W ciągu 15 lat w moim raz tylko olej wypchało na zewnątrz przez uszczelkę i do dziś nie wiem dlaczego. Sprawdzaj częściej niż to wynika z zaleceń instrukcji stan i gęstość oleju we filtrze bo zdarzyło się  parę razy że po otwarciu olej był  gęsty od zanieczyszczeń.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Luki1988
      Witam, czy jest jakiś olej hydrauliczny do skrzyni power quad na dolewkę? Nie wiem jaki jest zalany. Kupiłem jd 6300, na bagnecie olej jest czysciutki ale stan na minimum.Chciałem chociaż trochę jeszcze na nim przepracowac.
    • Przez kubatedi
      Żyto Dańkowskie Diament
      Co dac na pierwsze skracanie?
      1.Moduss start
      2.Medax max
      Co będzie bardziej skutneczne ?
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
    • Przez Kamil723
      Witam,chciałbym wymienić olej w skrzyni w fendzie 304 89r.Zastanawiam się jaki olej wlać,na stronach z doborem oleju jest ich wiele,ale w większości to oleje STOU,czyli do wszystkiego i do niczego.Jaki olej polecacie do tej maszyny?
      Aa i jeszcze jedna sprawa,gdzie znajduje się filtr oleju skrzyni w tym modelu?
    • Przez Mc3
      Wiram, mam pytanie odnośnie rozdzielacza do C330. Posiadam tura 2 sekcje, jak również 2 sekcyjny rozdzielacz . Moje pytanie brzmi, jak kupie rozdzielacz na 3 sekcje czy będzie możliwość z 2 sekcji zasilać tura a 3 sekcje wykorzystać do hydrauliki na tył np. kiper przyczepy? Jak tak to co trzeba dokupić /zmodyfikować? 
      Dzięki pozdrawiam. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.