Skocz do zawartości
bobcat2250

SIEDLCE! 22 Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym oraz 11 Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Uziu92    1411

ja na pewno bede, na pewno w niedziele i moze w zobote ale to zalezy od pogody i jak sie obrobie troche :)

danielhaker    827

6fb4ef14f7c6962312fa2e76ceaab5fc.jpg

Najlepiej być w sobotę bo duuuużo mniej ludzi. Jeśli coś Cię interesuje z maszyn, to w sobotę będziesz miał do nich dostęp. W niedzielę są ogromne tłumy ludzi.

Ja jeżeli będę to niestety w niedzielę, bo w sobotę nie mam czasu.

Wiadomość z agroFakt.pl

bobcat2250    338

Dzięki Daniel ;)
Normalnie jestem pod wrażeniem, że mają być pokazy pracy maszyn rolniczych. :)
Ja w zeszłym roku byłem od 8 rano w sobotę, to nawet do wszystkich Fendtow się przymierzylem ;) no i w sobotę można jeszcze normalnie pogadać z dilerami co i za ile, a w niedzielę to już dzicz...

bobcat2250    338

Ja w sobotę jadę autobusem o 7 pewnie ,a w niedzielę jadę ze swoją Nowa klasą:D więc w sumie już mi to obojętnie :P

TOME11    84

W niedzielę jest więcej wystawców, ale i więcej zwiedzających ;) ja niestety nie będę mógł być w niedzielę, ale za to będę całą sobotę :)

nie wydaje mi się :) , osobiście będę w sobotę

Michal97rolnik    396

Będę w koszulce AgroFoto, jest zimno więc będę miał czarną kurtkę ale koszulkę będzie widać bo będę rozsunięty, jak coś to zaczepiajcie mnie ;) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?