Skocz do zawartości
bobcat2250

SIEDLCE! 22 Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym oraz 11 Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bobcat2250    337

Witam!
Jak zdążyłem się zorientować cała "impreza" odbędzie się w dniach 5-6 Września 2015 na Siedleckich Błoniach (sobota i niedziela). Czyli za 45 dni :D
Samo więc nasuwa się pytanie: Kto będzie? Kiedy? Sobota, czy Niedziela? Czy organizujemy jakieś spotkanie? :) Ja do miejsca wystawy (koło krzyża papieskiego) mam około 9-10 km, więc na pewno będę zarówno w Sobotę, jak i w Niedzielę ;) a może nawet i w piątek :P Pozdrawiam #bobcat2250

Edytowano przez bobcat2250

damianzbr    987

Te ale napisz jeszcze gdzie bo nie każdy wie o co chodzi. Ja blisko i też nie wiem tylko masz w lokalizacji wpisane siedlce to się domyśliłem że pewnie chodzi i o targi w siedlcach.

Wiadomość z agroFakt.pl

damianzbr    987

No raczej będę ale teraz to za duża odległość czasowa aby się określać którego dnia. Też od pogody zależy bo może jak za gorąco nie będzie to i zonę i dziecko zabiorę, no wiele czynników ma na to wpływ.

bobcat2250    337

Ok. ;) w razie co odzywać się! ;)
Tak jak Mówicie może jakoś bliżej Ustalimy termin i miejsce spotkania :)

Rolnik1973    1275

Ja nie będę choć mam blisko. Jak to międzynarodowe to tam germańce będą namawiać by im oszczędności ofiarować za swoje produkty. A ja bez doradztwa wiem co moim pieniędzam najlepsze. O tyle chciałem zakomunikować byście mnie darmo nie szukali.

bobcat2250    337

Trudno się mówi:P sami Pooglądamy Ursusy C- , Farmtracki, Farmery, Metal Fachy, Pronary, MetalTechy, Akpile, Expomy, Sipmy, Meprozety, Grano-Sharki, Agromasze, Pilmety, Krukowiaki, Cynkomety, Unie Famarol, Tad-Leny, Unię Kraj, Kołaszewskiego, Volanty, Spawexy, Hydromasze, Hydrometale, Hydramety. No cóż... Faktycznie...

danielursus3p    151

Ja pewnie nie będę bo nie mam transportu, a jak by się jednak udało zorganizować to będę w niedzielę  :)

Edytowano przez danielursus3p

damianzbr    987

Pewnie koledze chodzi o lata poprzednie. Same traktory i pługi żadnych ciekawych maszyn. A tym bardziej maszyn w pracy.

grzesiek88    76

no właśnie. też jestem praktycznie co roku i wszystko ok, :D  piękne błyszczące maszynki tylko że brakuje pokazów jak to się w praktyce sprawuje, powinien być kawałek pola i jazda z pługami

bobcat2250    337

No niby tak ;) mi akurat nie. podobało się to, że te trampoliny nazwozili itp. Mały festyn chcieli zrobic... No i ceny byle loda kosmiczne...
Ale ja dla samych krówek i cielaczkow przyjdę :)

TOME11    84

będę ale z prawdziwą wystawą jaka była kiedyś to ma już niewiele wspólnego, chlebek ze smalcem i ogórkiem dla miastowych zagęszczony kwiatkami..

bobcat2250    337

W niedzielę jest więcej wystawców, ale i więcej zwiedzających ;) ja niestety nie będę mógł być w niedzielę, ale za to będę całą sobotę :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?