Skocz do zawartości
piotrp88

Dobry zwyczaj nie pożyczaj

Polecane posty

piotrp88    49

Witam

Jakie macie sposoby na cwaniaków, którzy oddają Wam (lub czekają aż sami odbierzecie) sprzęt w stanie nienadającym się do użycia? Mam takiego gościa za miedzą, po 1,5 roku upomniałem się o kasę i usłyszałem "spier... bo ci przypier...". Tylko proszę o poważne rady, a nie "potnij mu opony".

Landfarmer    3576

Nie pozyczać najlepsza rada, a jeśli ktoś chce koniecznie jakieś maszyny to mu powiedz że tyle i tyle za godzinę i już jedziesz do niego. Ja u siebie tak robie i nikt nie przychodzi nic pozyczać, jak już tylko same poważne oferty usług

Edytowano przez Landfarmer

Szef wszystkich szefów  ;)

jonek98    1184

U mnie trafiają się raczej drobne usługi ale zaufanym osobom i niema problemów.Co do porzyczania to raczej raz na jakiś czas ale żadko jeden pozycza ostatnio cyklopa.Kiedyś ojciec pożyczył rozrzutnik to gość przyprowadził go wyczyszczonego co go bardzo zdziwiło jak się potym okazało pokrzywiony był wałek i wyrwane były łopatki od adaptera.Z wałkiem się skapnął jak pojechał ukopać kartofli a kopaczka nie chciała się opuśćić :) .Co do takiego delikwenta myśle że iść do niego z jakimś prętem lub czymś i postraszyć bo inne metody na takich gnoji zawodzą policja mu nic nie zrobi to czuje się bezkarny.Możesz kombinować inaczej ale to raczej nic nie da .Tylko z jednej strony trzeba się zastanowić czy chcesz mieć pieniądze i wroga za miedzą czy sąsiada

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez koziol09
      Witam serdecznie interesuje mnie jonizator do wody.Cos jak tu https://natura-zdrowie.pl Chodzi mi o wytwarzanie w domu zdowszej wody alkaicznej.Polecacie coś?
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez cegi123
      Wiem, że to pytanie może wydać się śmieszne, ale... Mój facet wybiera się jutro na wieczór kawalerski. Wiem, że mają w planach wizytę w night clubie. Boje się, bo mam przed oczami te d**eczki, i on ... Normalnie mnie krew zalewa . Powiedzcie, czy w takich klubach, laski lepią się o kolesi, a te co tańczą na rurach, są "dostępne" dla wszystkich, tzn, że każdy może je np. klepnąć??'

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.