Skocz do zawartości
_Marcin_

Instrukcja obsługi Fendt Farmer 310 311 312 PL

Polecane posty

_Marcin_    0

Witam,

Jak zdążyłem się zorientować nikt nie ma tej instrukcji. Wychodzę z propozycją aby się zrzucić i zakupić ją. Koszt na Allegro to 150 zł.

Czekam na wasze opinie na ten temat.

P.S.

Jak coś to mam instrukcje obsługi po polsku w pdf do:

1. Fendt Farmer 307Ci, 308Ci, 309Ci

2. Fendt Vario 309, 310, 311, 312

waldac    11

te dwie sa darmowe wszędzie , więc na co wymiana ?

potrzebujesz tej instrukcji z aukcji?

_Marcin_    0

Te dwie mam i mogę przesłać za free jeśli ktoś potrzebuje. Nie będę przecież na tym zarabiał.
Tak, potrzebuję tę instrukcję z aukcji. Masz ją może?

Wiadomość z agroFakt.pl

_Marcin_    0

Szukam chętnych żeby było taniej.

Boli to Ciebie, że szukam tutaj?

Ile chcesz za tę instrukcję?

waldac    11

jak masz Fendta to wiesz że kosztuje..

wczesniej kupowałem wersje angielską - 189zł +VAT

moim zdaniem na aukcji jest cena przystępna, zadzwoniłem i dostałem bez kosztów przesyłki poza A..:)

moja jest mi potrzebna - nie sprzedaję

_Marcin_    0

Czyli masz wersję drukowaną. Za 150 zł po polsku w pdf na allegro jest. Odpadają koszta wysyłki.

zenek_19    4

marcin jaka masz ta instrukcje? obslugi ? czy naprawy? z wyszczegulnionyni podzespolami np, silnik ,skrzynia, elektryka .ham.hydr,itd pozd

waldac    11

pytasz mnie czy marcina który szuka instrukcji?

mam instrukjće obsługi i katalog czesci - obie książki

zenek_19    4

pytam marcina chyba juz znalazl ?

a ty waldac masz to tylko dla siebie czy sprzedajesz?a jeszcze co to za text jesli masz fendta to wiesz ile kosztuje? bo do konca nierozumiem co ma piernik do wiatraka :rolleyes:

zenek_19    4

bez przesady przeciez mowimy tu tylko o instrukcji do ciagnika ktory ma juz swoje lata dawno za soba a nie o skrzyni vario do nowego ciagnika pozd realnie myslacych

zenek_19    4

kiler dzieki ale to jest do nowszych ciagnikow jak bys cos mial wersji 310/ 311/312lsa do 1990roku to podeslij dzieki i pozdrawiam

leszek40    1

witam też potrzebował bym instrukcji obsługi do 311 LSA . Jak by kogoś interesowało to mam instrukcję obsługi do fenda 305--- 309

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dodi
      Witam całe społeczeństwo AgroFoto. Mam nie mały problem z Fendtem 310 LSA turbomatik, 88r i zwracam się do osób będących w temacie o pomoc. Tematów o hydraulice w takich ciągnikach jest mnóstwo, ale w żadnym nie znalazłem najmniejszej wskazówki na rozwiązanie bolączki mojego Freda. Moderatorów proszę o wyrozumiałość, że zakładam nowy, podobny temat, jednak mamy żniwa i czas to piniądz. 

Do rzeczy.

Olej hydrauliczny po długiej, ciężkiej pracy jest zagotowany o czym świadczy kontrolka temperatury oleju i przetopione przewody elektryczne, które leżały na pompie. Ciśnienie na zimnym oleju 180 bar, rozgrzanym 120-150. Tu obstawiam pompę. Jednak nawet na zimnym oleju ściśnienie na manometrze ze 180 bar spada w kilka sekund do ok 100 bar. Podnośnik nie opada jednak druga sekcja ładowacza (wysyp łyżki już powoli się przechyla) Wina rozdzielacza? Podlega on w ogóle naprawie? Dodam, że układ jest szczelny, nie ma żadnych wycieków nawet z bloku rozdzielacza. Jest jeszcze jeden mały mankament podczas normalnej roboczej temperatury oleju. Gdy już ciągnik się rozgrzeje słuchać syczenie ciśnienia z okolic rozdzielacza. Jakby jakieś lewe ciśnienie. Ustaje czasem na kilka sekund lub gdy ruszę podnośnikiem do góry, lub dźwignią krzyżową podniosę ładowacz. Zetknął się ktoś kiedyś z podobnym problemem?

Z góry dziękuje za pomoc.
      Pozdrawiam Rafał.
    • Przez Dodi
      Witam całe społeczeństwo AgroFoto. Mam nie mały problem z Fendtem 310 LSA turbomatik, 88r i zwracam się do osób będących w temacie o pomoc. Tematów o hydraulice w takich ciągnikach jest mnóstwo, ale w żadnym nie znalazłem najmniejszej wskazówki na rozwiązanie bolączki mojego Freda. Moderatorów proszę o wyrozumiałość, że zakładam nowy, podobny temat, jednak mamy żniwa i czas to piniądz. 

Do rzeczy.

Olej hydrauliczny po długiej, ciężkiej pracy jest zagotowany o czym świadczy kontrolka temperatury oleju i przetopione przewody elektryczne, które leżały na pompie. Ciśnienie na zimnym oleju 180 bar, rozgrzanym 120-150. Tu obstawiam pompę. Jednak nawet na zimnym oleju ściśnienie na manometrze ze 180 bar spada w kilka sekund do ok 100 bar. Podnośnik nie opada jednak druga sekcja ładowacza (wysyp łyżki już powoli się przechyla) Wina rozdzielacza? Podlega on w ogóle naprawie? Dodam, że układ jest szczelny, nie ma żadnych wycieków nawet z bloku rozdzielacza. Jest jeszcze jeden mały mankament podczas normalnej roboczej temperatury oleju. Gdy już ciągnik się rozgrzeje słuchać syczenie ciśnienia z okolic rozdzielacza. Jakby jakieś lewe ciśnienie. Ustaje czasem na kilka sekund lub gdy ruszę podnośnikiem do góry, lub dźwignią krzyżową podniosę ładowacz. Zetknął się ktoś kiedyś z podobnym problemem?

Z góry dziękuje za pomoc.
      Pozdrawiam Rafał.
    • Przez _Marcin_
      Witam wszystkich.
      Rewers działa mi "normalnie" jednak pojawiły się błędy 0.1.6.3,  0.1.6.4 i zamiast tych zielonych strzałek "przód", "tył" mam strzałki zastępcze na wyświetlaczu. Innych błędów brak.
      Nie znalazłem żadnego tematu na forum z tym związanego.
      Czy możliwe jest że przepaliły się obie żarówki? A może są tam LEDy?
      Zegary mam wyjęte. Ktoś wie które piny odpowiadają za obie kontrolki?
      Co jeszcze sprawdzić? Są do tych kontrolek jakieś czujniki?
    • Przez Denis1997
      Witam. Koledzy pomóżcie mi !
      Mama problem, a dokładnie  nie mam pojęcia jak rozebrać zwrotnice. A bliżej przytaczając problem to jak zdemontować seger widoczny na zdjęciu ?

• Przez bzykuu
      Witam
      Nadszedł czas na zmianę ciągnika, trzeba w końcu przesiąść się z C-360 poczytałem parę postów, parę możliwości już odrzuciłem, finalnie muszę wybrać któryś z ciągników: Deutz Fahr DX4.50(lub wersje poboczne), Fendt 108, MTZ 82 lub jeszcze Landini 7550. Szukałem postów o dostępności części i ich ceny, awaryjności itp lecz bardzo ciekawi mnie wasze zdanie w porównaniu tych ciągników co wy byście wybrali. Czy wy mieliście styczność z tymi ciągnikami czy w sklepach są dostępne części a jak są to czemu tak drogo Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.