radekz200

Co sądziecie o pługach staltech?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radekz200    6708

Co sądzicie o pługach staltech U170JH i agregacie podorywkowym orlik 22 bo dostałem dobrą ofertę cenową i rozważam kupną tego zestawu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaj swój areał to ci powiem jeszcze co i jak ale myśle że pług staltech powinien być solidny ja ci bym polecił zamiast grubera to brone talerzowo firmy staltech możesz robić nią po rżysku oraz na wiosnę jako agregat uprawowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

U mnie orlik na kołku 9000 zł brutto. mam na placu. U 170JH 3 skiby 6800 4 skiby 8300. pług dostępny za ok 2 tygodnie. 664160723. Jeżeli jestes zainteresowany to jeszcze się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@up tylko kolego jak deklarujesz 2 tygodnie to dotrzymaj słowa :) pozdro
oo @helus89 mój drogi Panie przyjacielu powiedz mi ile kosztuje brona talerzowa zawieszana 4.0 STALTECH ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

 4.0 sztywna 16700 brutto 

 

4.0 Hydraulik. UH EX ( rozstaw między rzędami tal. 100 cm )  24200 brutto. 

 

Edytowano przez helus89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a jeszcze jedno pytanko odnośnie brony, a taka 5.0 hydraulik to jaki koszt ? ;) masz jeszcze inne marki bron ? jak tak to jakie i ile $. masz jakąś wiedzę praktyczną bo mam kilka pytań odnośnie bron talerzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

Pługów staltecha bym nie polecił, pole wyglada tragicznie, sa u nas we wsi dwa i zal na to patrzec, na oko wygladaja solidnie pole za to gorzej...chyba ze ustawic nie potrafia. Jeden to stary gospodarz co zwyklymi dwojkami mial poorane jak zachodnimi pługami wiec watpie zeby nie umial ustawic...Ciekawe czy mozna je przetestowac...    

 

 

Moge za to polecic agregat podorywkowy firmy Armasz. W tamtym sezonie mnie nie zawiódł a odrazu pojechałem w najwieksza gline. Solidnie wykonany z profili o sciance 5 a moze nawet 6 mm dokładnie nie pamietam. Zabezpieczenie kołkowe, bałem sie ze przy sprezynasz nie wejdzie w ciezsza ziemie. No i cena atrakcyjna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Soltys85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Jeżeli chodzi o wiedze praktyczną mam ją od klientów i z jednego testu. Pytaj bo to towar bardzo handlowy więc od ludzi dużo słysze. Dośc często jest tak że ktoś kupuje bo pożyczył pracował tym i mu pasuje i opowiada co i jak. Jeżeli mówisz o pługu na odkładnicy zwykłej nie śrubowej możliwe że orze tak sobie bo to odkładnica jak w zwykłym starym pługu Ponoć jest lepiej ustawiona ale... to zawsze NIE śrubówka. jeżeli chodzi o serie  U 170 JH jest na odkładnicach Voogel&noot. I nie wmówisz mi że to kijowo pracuje ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie orlik na kołku 9000 zł brutto. mam na placu. U 170JH 3 skiby 6800 4 skiby 8300. pług dostępny za ok 2 tygodnie. 664160723. Jeżeli jestes zainteresowany to jeszcze się dogadamy.

 

Helus89 ile u ciebie staltech 3 m talerze 560 wał packera 500 mm z rzędem zgrzebeł i monitorami bocznymi czy jak to tam ? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

14900 brutto. 12500zł brona, rząd zgrzebeł 1800zł dopłata do talerzy 650 zł ( talerze 560 z mocowaniem od talerza 610 prez co jest wyższa i się nie zapycha)  510 ma mocowanie od 560 ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

Na takich odkładniach całkiem mozliwe że ładnie orza, bo jak pisałem ogulnie wygladaja solidnie jesli dali inne odkładnie to moze byc fajna maszyna. Jesli testowałes i Ci pasuja to git to chyba polska firma a jestem za tym zeby wspierac nasza przedsiebiorczosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Bez hydropaku tak. W sumie nawet do Brony TS nie ma możliwości zamontowania zgrzebeł więc chodzi o Bronę U.  Może trzba u mnie zaczekać ok 2 tygodnie ale dlatego ze mamy dobry rabat i dobrą cenę na te brony i mnustwo tego gonimy. CENA BRUTTO 14900. I jeżeli nie mieszkasz bardzo daleko to transport dokładam jak daleko to 200zł i jedziemy.

 

 

I ja pracuje u Dealera. ROLTECH Kielce. 

Edytowano przez helus89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Co sądzicie o pługach staltech U170JH i agregacie podorywkowym orlik 22 bo dostałem dobrą ofertę cenową i rozważam kupną tego zestawu :)

 

bardzo ładnie orzą .....na pewno lepiej orzą niż te zachodnie Lamkeny czy inne wynalazki.Sąsiad ma i jak orze to coś wspaniałego ma 6 skibowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6708

jak widzę opinie na temat pługów są podzielone, bo mam również ofertę na Unie Tur 35 3+1 za 9 tys i sam nie wiem co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bez hydropaku tak. W sumie nawet do Brony TS nie ma możliwości zamontowania zgrzebeł więc chodzi o Bronę U.  Może trzba u mnie zaczekać ok 2 tygodnie ale dlatego ze mamy dobry rabat i dobrą cenę na te brony i mnustwo tego gonimy. CENA BRUTTO 14900. I jeżeli nie mieszkasz bardzo daleko to transport dokładam jak daleko to 200zł i jedziemy.

 

 

I ja pracuje u Dealera. ROLTECH Kielce. 

 

 

Zapraszam na mój profil, można się sporo dowiedzieć  ;)

Edytowano przez Niewielkilecznieduzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Witam,
      mam pług Agro-masz PZ4 z zabezpieczeniem śrubowym przeciw kamieniom jak na zdjęciu: http://www.agro-masz.eu/img/plug-zagonowy.jpg
       
      I mam problem bo jeszcze nigdy nie ścięło mi zabezpieczenia tylko łamało lemiesz albo go gięło. Teraz założyłem nowe lemiesze z unii i te się nie gną ani nie pękają ale i tak jak trefie w kamień to pług aż podrzuca do góry lub w boki a zabezpieczenie jest nie ruszone. Co radzicie zrobić aby zabezpieczenie było bardziej efektywne. Myślałem nad zmienieniem śrub na mniejsze co wy na to?
    • Przez ZETOREXX85
      witam który z tych agregatów jest lepszy,pracowąłby z proxą 85,staltecha oglądałem bo mam 30 km do składnicy.Siewnik to poznaniak 3m.Agromasz jest lżejszy ale chyba nie znaczy że stal gorszej jakości?Jaka jest cena staltecha pazurek 3m i agroamsza 3m.
    • Przez ZETOREXX85
      Witam
      Posiadam StalTecha U006 4x40.Klasa ziemi 3-5.Jaki bieg jest odpowiedni do orania tym pługiem z Zetorem Proximą 85?Aktualnie jeżdżę na 2-3 biegu szosowym
    • Przez SZWAGIER1999
      Interesują mnie opinie na temat agregatu firmy staltech orlik ,jak się sprawuje czy zamiast tego polecacie coś innego?I jeszcze jedno co waszym zdaniem jest lepiej wybrać do uprawy pożniwnej  talerzówkę(mój ciągnik dawałby radę dla 4,5 metrowej,gdyż jak pracował z 3 metrową to szalał na największym biegu terenowym prędkość 15 km/h ciągnik ma moc  105km) ,czy taki gruber jak na poniższych zdjęciach (wersja 3 metry z broną talerzową mnie najbardziej interesuje).Brona talerzowa jest co prawda szersza ale i droższa ,a gruber wydaje mi się że lepiej miesza i ta wersja posiada nawet dużą ilość talerzy z tyłu.               
    • Przez Rafal2004
      Witam
       
      Zamierzam kupić bronę talerzową Staltech. Maszyna pracowała by z Zetor Prxima 8441 zastanawiam sie nad szerokością brony, jak myślicie czy Zetor poradzi sobie z 3m czy 2,7m. Jaki wał wybrać, brona ma służyć do uprawy ścierniska po zbożu. Ziemie mam  IV i V klasa raczej lekkie.
       
      link brony talerzowej http://staltech.biz/product.php?id=9
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj