News
Jurus556

Hassia DK 300 - Tabela wysiewu

Polecane posty

Jurus556    0

Witam, kupiłem siewnik Hassia DK 300 niestety nie posiada on tabeli wysiewu, może jest ktoś w posiadaniu takiej tabeli i czy może ją podesłać byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. 

Jurus556    0

O to sporo jak na tabele :D Dobrze by było wszystko bo sieje praktycznie wszystkie zboża i w tym roku chcę trochę poeksperymentować i może spróbuje  zasiać lucernę w czystym siewie. Jeśli to nie problem a jeśli to myślę że pszenica, jęczmień, rzepak, żyto, ta lucerna niech też będzie a do reszty stopniowo się dojdzie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Jurus556    0

To będzie na pewno nawet przy tabeli. Tylko chodzi o to że wcześniej siałem poznaniakiem a tu inna skrzynia i chodzi o to żeby ustawić tak mniej więcej a nie celować pół dnia :)

jarx08    2

witam,

czy ma ktos tabele wysiewu do hassia du 300 lub wie jakie ustawienia na rzepak

pozdrawiam

Jurus556    0

Cześć, Hassia DK 300 to jest identycznie to samo co siewnik Kongskilde S075, jak wpiszesz w google instrukcje do tego Kongsikilde od razu znajdziesz instrukcje do tego siewnika z ustawieniem wszystkiego, próba kręcona ścieżki itd. Próba kręcona w instrukcji każe kręcić skrzynią 91.2 razy.... nie wiem co oni brali ale nie polecam nikomu. Zrób to co tam pisze ale kręć 45,5 raza i pomnóż to co Ci wyleci do rynny przez 80 i wychodzi idealnie ilość wysiewu na 1ha ;) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matekkrol
      Witam poszukuję tabeli wysiewu do rozsiewacza Rotina 1096k 
      pozdrawiam
    • Przez Adico1110
      Witam 
      Ma ktoś może tabele wysiewu do siewnika Roger XR Special?? 
    • Przez siara666
      Cześć!
      Od jakiegoś czasu posiadam siewnik IBR BOTSCH RS 250/19, ale nie mam do niego tabeli wysiewu. Chce nim siać w tym roku groch a nie wiem za bardzo jak go ustawić.  Zapytałem wujka google o tabele ale niestety odpowiedz była negatywna. Czy ktoś posiada taki siewnik i czy mógł by mi podesłać zdjęcie tabeli?
      Pozdrawiam.
    • Przez Bizon_Ursus
      do posiadaczy tych siewnikow powiedzcie mi jak macie ustawione te klapki z tylu siewnika bo przy próbie kreconej na podworku mi wychodzil idealnie wysiew a jak pojechalem w pole to za malo mi wysialo na ha zamiast 180 to jakies 120 kg jeczmienia kapnolem sie po jakims czasieci zrobilem probe na polu a tu psikus
    • Przez pawel372
      Witam
      Nie mam pojecia w jakim dziale to napisac  wiec prosze na mnie nie bluzgac. Potrzbuje tabele pomiaru mleka do JAPY 1060 l  ale jesli macie inne o tej pojemnosci tez mozecie podeslac  moze bedzie pasowac. Wiem ze moge sam lac i sprawdzac ilosc litrow lecz chcialbym miec rozpiske oryginalna.Wstaw inne multimedia
      Licze na pomoc bo jest bo bardzo potrzebna ilosc mleka ciagle mi sie nie zgadza

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.