News
Jurus556

Hassia DK 300 - Tabela wysiewu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jurus556    0

Witam, kupiłem siewnik Hassia DK 300 niestety nie posiada on tabeli wysiewu, może jest ktoś w posiadaniu takiej tabeli i czy może ją podesłać byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. 

Jurus556    0

O to sporo jak na tabele :D Dobrze by było wszystko bo sieje praktycznie wszystkie zboża i w tym roku chcę trochę poeksperymentować i może spróbuje  zasiać lucernę w czystym siewie. Jeśli to nie problem a jeśli to myślę że pszenica, jęczmień, rzepak, żyto, ta lucerna niech też będzie a do reszty stopniowo się dojdzie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Jurus556    0

To będzie na pewno nawet przy tabeli. Tylko chodzi o to że wcześniej siałem poznaniakiem a tu inna skrzynia i chodzi o to żeby ustawić tak mniej więcej a nie celować pół dnia :)

Jurus556    0

Cześć, Hassia DK 300 to jest identycznie to samo co siewnik Kongskilde S075, jak wpiszesz w google instrukcje do tego Kongsikilde od razu znajdziesz instrukcje do tego siewnika z ustawieniem wszystkiego, próba kręcona ścieżki itd. Próba kręcona w instrukcji każe kręcić skrzynią 91.2 razy.... nie wiem co oni brali ale nie polecam nikomu. Zrób to co tam pisze ale kręć 45,5 raza i pomnóż to co Ci wyleci do rynny przez 80 i wychodzi idealnie ilość wysiewu na 1ha ;) 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez AgroMat
      Potrzebuje zdjęcie polskiej tabeli wysiewu do siewnika Kverneland accord Da.
      Pilnie potrzeba!!

• Przez Damianzb
      Witam potrzebuję tabelę wysiewu  . Siewnik nie ma żadnej  tabliczki  znamionowej więc nie wiem nic o tym siewniki. Z góry wielkie dzięki  .

• Gość andrew_goszczyk
      Przez Gość andrew_goszczyk
      Witam. Mam proste pytanie ile waży hassia dk 250,smażone d7 i d8 też250 bo nie wiem cz mój zet da rade z zestawem i jak wygląda przezbrojenie rolek do rzepaku. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam.Jakiś czas temu stworzyłem tabelę do Poznaniaka 5 S043/2 w pdf. Udostępniam ją ponieważ wiele osób jej poszukuje.Pozdrawiam 
      Link: https://rapidu.net/0130329900/Tabela-do-Poznaniak-5-S043.pdf
      Przypadkowo 2 raz wstawiłem.Z góry przepraszam.
    • Przez Zoltan
      poszukuje tabeli wysiewu do stegsted 2m.17r
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.