Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Moim zdaniem szybko się porysują i zrobią się matowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Pleksa cenowo tak samo wyjdzie albo i drożej od szyby.Ja zakładam szyby klejone są wytrzymalsze od hartowanej to znaczy pukniesz pęknie a nie wyleci a hartowana w drobny mak się rozleci.Cenowo podobnie wychodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Sam dałem na tył szybę z plexi 5mm bo takiej grubości szyba jest a nie mogłem dostać szklanej. Mam ją ponad 8lat i moja opinia to taka, że na pewno jest podatna na zarysowania przy wycieraniu i myciu, na pewno jest gibka i dobrze by było ją po środku wymiaru w pionie góra-dół przykręcić do ramy blaszką by nie pracowała, na pewno jako szyba czołowa się nie nadaje i każda inna gdzie musimy mieć idealną widoczność bo z czasem robi się zamglona od rys. Więc jak jest możliwość kupna szklanej oryginalnej to brać bez zastanawiania się bo szyba z plexi jest na odczepnego aby była ale nie spełnia wymogów widoczności jak szklana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119

SZyba w drzwiach sie stłukła no i do farmtraca oryginalnaf to byl wydatek ok 2200 zl bo szyba profilowana i tata zdecydowal sie na plexe za ok 300zl  .Fakt zesie porysowala i zmatowiala ale cena zrobila roznice, docelowo jednak wstawie szybe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek2203    11

Jak na nie długi okres czasu to można kupić plexe a składać na szybę. Ja mam tylną w plexie jest porysowana i pod słońce nic przez nią nie widać tyle ze nie wieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Jeśli chodzi o szybę pleksę ja bym nie ryzykował ponieważ ona nie spełnia wymogów bezpieczeństwa . Lepszym rozwiązaniem była by szyba z poliwęglanu ponieważ jest 300 razy mocniejsza od zwykłej szyby i spełnia normy bezpieczeństwa . 

 

Jeżeli pomogłem to proszę o zieloną strzałeczkę w górę . Pozdrawiam

 

 


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

albo plexa i na nią folia do szyb i co roku zmieniać folię, jest niedroga a uniknie rysowaniu plexy. Plexa jest wytrzymalsza od szyby i byle kamien jej nie rozwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj