Skocz do zawartości
NatanSzatan

Metal Fach z 562 nie chce wiązać

Polecane posty

NatanSzatan    9

Posiadam prasę w/w a moje pytanie brzmi, co może być powodem tego, że przestała wiązać. Kiedy wskaźnik dochodził do czerwonego pola zaczynała wiazać sznurkiem, pożyczyłem ją sąsiadowi i kiedy ją odzyskałem już nie wiązała. Zacząłem prasować tak, że wskaźnik był pod koniec czerwonego pola a ona nie chciała wiązać. Proszę o pomoc.

gelo400    31

Nie zrzuca zapadki prawdopodobnie przyjrzyj się temu mechanizmowi podczas pracy będziesz widział ocb

xUrsus912x    0

Sprawdz czy sznurek jest nawiniety 2 razy wokół plastikowego kółka

Edytowano przez xUrsus912x

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel121    1

Witam , od niedawna jestem posiadaczem prasy metal fach z 562 z 2098 r , dzis zaczelismy ogarniac instalacje i doszlismy do punktu gdzie podawanie sznurka bylo kompletnie przerobione przez jakis silowniczek elektryczny . patrzac z prawej strony maszyny po otwarciu jej brakuje jak by tam jakiejs kostki , komputerka , ktora w sumie nie wiem w czym mogla by tam sluzyc , czy jest ktos w stanie zrozumiec mnie i powiedziec mi co tam powinno byc i jak to sie nazywa , co idzie za tym , nie moge uruchomic komputera , licze na szybka odpowiedz , byl bym bardzo wdzieczny rowniez za zdjecia ,pozdrawiam

Wojtek026    22

Posiadam prasę w/w a moje pytanie brzmi, co może być powodem tego, że przestała wiązać. Kiedy wskaźnik dochodził do czerwonego pola zaczynała wiazać sznurkiem, pożyczyłem ją sąsiadowi i kiedy ją odzyskałem już nie wiązała. Zacząłem prasować tak, że wskaźnik był pod koniec czerwonego pola a ona nie chciała wiązać. Proszę o pomoc.

nie kładzie się pacec i nie podaje sznurka na bele, czy podaje sznurek i w jednym miejscu owija?

dobry zwyczaj nie pożyczaj, sąsiad albo wsadził łapy i coś przestawił, albo przeładował komorę i wygioł ogranicznik o który cofają się haki, albo spadła ci stalowa linka z tych rolek metalowych która idzie od haków i będzie kładł ten palec po przeładowaniu prasy, wszytsko do ogarnięcia poobczajaj cały mechanizm przesmaruj, może być wiele przyczyn coś się zapiekło np. sam palec i chodziaż go zwalnia to się nie kładzie

Co do ostatniego postu, ten cały komputerek to można sobie wsadzić .... tam są zwykłe czujniki, żadnych komputerków z prawej strony nie ma, najprościej to tak jak w sipmie clasik przerobić załączanie sznurka na sznureczek pociągany z kabiny i już ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez olo87
      Witajcie, zwracam się do Was koledzy o pomoc w moim problemie. Mianowicie w mojej prasie NH 654 nie pobiera mi sznurka:( przejrzałem cale forum usunąłem usterki, które jak widać są typowe. i teraz moje pytanie brzmi: Z jaką siłą sznurek z prowadnic powinien wychodzić? CIęzko czy średnio czy lekko? oraz jak długie sznurki powinny zostać po ucięciu. Nowe noże, zregenerwane prowadnice przy baryłkach wyregulowane na 50mm a ta świnia nie chce pobrać sznurka:(
    • Przez michal_xs
      Witam , prasa case rb344 nie owija mi na tym boku belki od strony hamulca ok 8 cm. Używam siatki 125cm 3000. Bawilem sie juz hamulcem nie pomaga. Ustawiona jest nawet bardZiej w strone hamulca. Ale zauważyłem ze przy podawaniu siatki wciaga jakby szybciej tamta strone i to powoduje ze siatka od strony hamulca schodzi do sśrodka i później juz te wałki rozprowadzajace siatke jej nie moga rozprowadZić ładnie . Ktos pomoze? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.