News
belarus9204

Nie działa wspomaganie bizon ZO56

Polecane posty

belarus9204    1

Witam kierownica chodzi bardzo ciężko w jedną jak i w drugą stronę próbowałem odpowietrzyć układ wspomagania ale żadne powietrze nie ucieka.Wszystko chodziło sprawnie aż do momentu jak wymieniłem 2 rozdzielacze.Teraz cała hydraulika działa sprawnie tylko nie ma skrętu kołami.

Milosz27    177

Prawdopodobnie cos z dzielnikem sie dzieje albo zle cos podlaczyles. A rozdzielacz tak sam zalozyles?

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Wiadomość z agroFakt.pl

seba836    0
Dnia 20.07.2015 o 21:36, belarus9204 napisał:

Dzięki za podpowiedzi temat opanowany zablokowany był dzielnik strumienia.

Jak go odblokowałeś bo też mam podobny problem, wszystko działa tylko nie skręca tylna oś 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez prezes893
      czy można zmniejszyć dawkę paliwa w sw400 poprzez regulacje przy pompie lub w inny sposób?? albo wyregulować mieszankę??

ps. jestem nowicjuszem proszę o wyrozumiałość
    • Przez Zetix
      Witam!

Mam pytanie do fachowców od Bizona z056. W moim bizonie nie ma osłony (górnej blachy)  bębna młócącego (zaznaczone na zdjęciu)  Wszystkie gumy są kompletne, widzę że mocowanie do tej osłony jest, ale czy jest ona wymagana np do lepszego przepływu masy zebranej czy to tylko zwykła "osłona" Jeden fachowiec z peegeru mówił, że nie można tak jeździć ale na pytanie czemu to nie potrafił odpowiedzieć. I teraz pytanko czy idzie dostać tą blachę w pojedynczej części, czy trzeba całą kompletną osłonę kupować?
      Dodam, że koszę już tak kilka sezonów i w sumie nic się dzieje, a i na moich polach brak kamieni

• Przez wert12
      Witam, odkręcając filtr oleju wypadł mi taki zaworek:

i teraz mam problem bo nie wiem jak go wkręcić, a dokładniej którą stroną go wkręcić, czy tym płaskim w dół, czy odwrotnie.
      Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję.
    • Przez jackowski11
      witam,

jak zabrać sie do wymiany gumowego fartucha na łączeniu obudowy wentylatora z tylnym mostem?
      Poniżej zaznaczone czerwoną strzałką - z katalogu

Pytanie nr.2.
      Czy istnieje jakiś patent na smarowanie łożysk wytrząsaczy bez ich demontażu/wymiany?
    • Przez andreas6745
      Witam . Może ktoś wie jak wymienić lewą krótką półoś w bizonie (tą od strony schodków). Trzeba zdjac koło aby ja wymienić???
      . Dziękuje za pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj