Skocz do zawartości
News
bocecek087

termometr rolniczy do zboża do pryzmy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bocecek087    14

witam chcem kupić termometr rolniczy który bedzie słuzył mi do pomiaru temperatury zboża w pryżmie. Czy ktoś moze mie coś polecić ???

Xandix    0

Napisałem na PW. Oferuję system do pomiaru temperatury zboża w silosach. Dostosowuję się do wielkości silosów, ilości czujników - wszystko robię zgodnie z życzeniem. 

Jeżeli można to pozwolę sobie wrzucić filmik przedstawiający urządzenie i sondy pomiarowe: https://www.youtube.com/watch?v=Z1SraWt4hY4

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kroolik15
      <p>Od kilku lat na naszym polu rośnie jeden szczególny chwast którego nie idzie się niczym pozbyc a który w dużym stopniu zarasta pszenice, owies jak i pszenżyto w ogromnym stopniu zmniejszając nasze zbiory. Nie wiem co to jest ani czym to pryskać za pomoc wielkie dzięki. </p>

• Przez Lubago
      Witam, mam jęczmień z kwalifikatu , odmiana kucyk. Jaką zaprawe na mokro polecacie?? Czy Kinto Duo jest dobra? słyszałem też coś o Baytan Trio ..
    • Przez Jarpo16x
      Zakupię zboże. Pszenżyto, pszenica, jęczmień

Możliwe całe transporty ciężarowe.
      - Średnia cena rynkowa. Obecnie pszenżyto 580, pszenica, jęczmień 650
      - Województwo podlaskie, powiat sokólski
      - Kontakt: na forum, pod tym wpisem, potem kontakt telefoniczny
      - Forma transportu: Zapewnia sprzedający (Transport ciężarowy). Koszty transportu do podziału
      - Zboże dobrej jakości na cele paszowe, bez żadnych niepożądanych zapachów. Możliwa względnie średnia ilość chwastów.

Pozdrawiam

• Przez Bartek9191
      Witam może ten temat już jest ale nie szukałem. Chciałbym zapytać się o jakieś opinie środka 
      Maximus Extra PKMg.  Użyje go do dokarmiania dolistnego pszenzyta ozimego oraz zbóż jarych jęczmień pszenica. Używał ktoś taki środek? Jak myślicie 5kg na ha około 10kg mocznika i 5kg siarczanu siedmiowód starczy na dwie dawki? Jeżeli znacie inne skuteczne nawozy to proszę o ich wypisanie. A pod korzeń nic nie było na początku marca była pierwsza dawka N w postaci saletrzaku 27 około 80kg czystego N i na początek kwietnia Mocznik w dawce 100kg. Zboże jest żółte miejscami czyli pewnie brakuje boru miedzi  fosforu i potasu. Z góry dziękuje za odp.
    • Przez SzymoooN
      Witam
      2 lata temu zastanawialiśmy się nad tym jak sprawniej rozrzucać wały, usypane przez przyczepę samozbierającą na pryzmie. Profesjonalna maszyna kosztowała wtedy 25 tyś, jak jest teraz nie wiem. Rozmawialiśmy z posiadaczem jednej z nich i okazało się, że po paru latach napęd nie wytrzymał. Dlatego postanowiliśmy wykonać taką maszynę samodzielnie, na bazie mostu od półciężarówki, który przy roztrząsaczu jest po prostu nie do zajechania. Teraz chcemy wyprodukować taki na zamówienie. Wyposażenie można sobie wybrać do woli od szerokości i średnicy, kończąc na tym czy przetrząsacz ma być stały czy przegubowy, oraz przystosowany na przedni tuz. Cena w zależności od wyposażenia ok 14 tys. Dołączam również zdjęcia jednego z naszych produktów. Istnieje możliwość zobaczenie przetrząsacza w woj. świętokrzyskim. Zainteresowanych proszę o kontakt priv.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.