Skocz do zawartości
kamil5421

Jaki ciągnik Polecacie 130-140 km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DearJohn    32

Mozesz walczyc o JD 6115M ja sie w 200 zmiescilem, wiec wykonalne. a za 230 pewnie 6135M i potem chip na 150 mozesz robic bo wywalenie dpf i egr juz da ok 10KM

Wiadomość z agroFakt.pl

jarekmalina    3

DearJohn a jak masz wyposazonego swojego JD w tej cenie?
Ale to jest pewnie 4cylindrowy?

Edytowano przez jarekmalina

DearJohn    32

4 gary skrzynia 24/24 wzmocniona pompa 114 wzmocniony podnosnik laczki 520/420 i juz standardowe pneumatyczny fotel plus pasazer klima oswietlenie nocne itd itp bralem go poltora roku temu a teraz sa jeszcxe rabaty niedawno byl amortyzowany przod za 1zl i ogolnie chyba 22tys katalogowe opuszczaja :) jest szansa ladnie wyrwac
A co do ursusa, nie jezdzilem nie oceniam ale znajomy ma pronara 150 no i ktoregos razu siadlo sprzeglo, musial zasiac jakies 4ha duzym siewniczkiem na bronie aktywnej, przyjechalem 115KM mu pomoc to marudzil ze nie da rady bo to 35 mniej itd, a w polu wyszlo ze robilem szybciej niz on :) wiec same moce silnika nie okreslaja sily ciagnika, ja radzilbym patrzec po uciagu a nie kw

Rafal122    8

Moment obrotowy,masa,opony to decydujące rzeczy w uciągu ciągnika.

Jeszcze moc na WOM to też rózna sprawa ale tu czuć różnice tylko przy jakiś Belarusach albo starych ciągnikach z bloku wschodniego.

Ja bym się nie bał 4 cylindrowców które mają po 130-150 km.

Kiedyś ludzie się bali 4 cylindrowców 100-120 km a teraz te ciągniki mają przerobione tysiące godzin i pracują tak jak 6 cylindrowce.

Tylko przy 4 często jest mniejsza masa i długość przez co spada uciąg i gorzej się pracuje z cięzkimi zawieszanymi maszynami ale są ciągniki które przy 4 i 6 cylindrach mają taką samą masę i wymiary.

Pjoter12    5

U mnie na wiosce pracuje nh t6.165 ma 6cyl fajny ciągnik prosty w obsłudze i bezawaryjny, chciaż osobiście wybrałbym mf 6614 ciagnik bardzo masywny tylko ze cena 305 netto

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się