Skocz do zawartości
Pisarr4

Zatrudnię do obsługi chlewni macior.

Polecane posty

Pisarr4    0

Zatrudnię do obsługi chlewni macior w systemie płytkiej ściółki. Stado 100 sztuk. Gospodarstwo mieści się w odległości 10 km od Wągrowca (woj. wielkopolskie) lub 8 km od Rogoźna (woj. wielkopolskie) .Wymagana podstawowa znajomość chodowli trzody chlewnej lub chęć do intensywnej nauki tematu. Posiadanie prawa jazdy oraz umiejętność obsługi ciągnika rolniczego będzie dodatkowym atutem. Warunki finansowe do uzgodnienia na miejscu.Poszukuję osoby w wieku do 50 lat. Potrafię docenić chęć pracy i zamiłowanie do utrzymania porządku na obiekcie.

Możliwa również tymczasowa praca dodatkowa dla osób powyżej 18 roku życia.

Kontakt : Tomasz 502 125 522

Edytowano przez Pisarr4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba3456
      Witam poszukuje pracy w gospodarstwie,posiadam dosiwiadczenie w rolnictwie i na wiekszym sprzecie,jestem pracowity żadnej pracy się nie boję,posiadam prawo jazdy kat.b ale w najbliższym czasie mam zamiar dorobić kat.e,potrafię również spawać i wykonac wszelkie naprawy jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na priv
    • Przez yacenty
      UWAGA!!! ZMIANA TERMINU!!! Spotykamy się w środę (8 listopada o 19)
      Chciałbym Was zaprosić na pogadankę na temat reklam rolniczych, pokażemy kilka różnych rozwiązań i chcemy usłyszeć Wasze opinie.
      Spotkanie odbędzie się ONLINE, czyli możecie siedzieć w dowolnym miejscu gdzie macie stabilny internet i z nami rozmawiać.
      Spotykamy się we wtorek 8. listopada o godzinie 19.00).
      Zapraszam osoby, które mają posianą w tym roku pszenicę i rzepak a powierzchnia całego gospodarstwa (łącznie z dzierżawami) zawiera się w przedziale 20-100 ha. Spotkanie planowane jest na godzinę, jednak jeśli się rozgadacie - będziecie aktywni to może sie przeciągnąć o 15 minut.
      Aktywni uczestnicy pogadanki otrzymają od nas wynagrodzenie w kwocie 100 zł.
      Zgłoszenia wysyłajcie albo na maila: jacek@agrofoto.pl albo przez prywatną wiadomość.

W zgłoszeniu podajcie wielkość gospodarstwa i rejon z jakiego jesteście.
      Wybranym osobom przekażę link do pokoju, gdzie się spotkamy w poniedziałek.
      Ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy ten lepszy.

Pozdrawiam
      yacenty
    • Przez Muran001
      Witam wszystkich!
      Wczoraj stałem się magistrem-inżynierem rolnikiem po SGGW. Podjąłem decyzję, że nie będę kontynuował edukacji. Nie będę robił doktoratu. Jeśli już miałbym się dokształcać, wybrałbym jakieś kursy, ewentualnie podyplomówkę. Zamiast tego będę szukał pracy. Jestem z okolic podwarszawskiego Piaseczna. Szukam pracy. Rozważam pójście do urzędu pracy w moim powiatowym mieście w celu rejestracji jako bezrobotny (tymczasowo).

O mnie:
      -znajomość języka angielskiego średnia
      -wykształcenie wyższe magister-inżynier rolnik
      -posiadane prawo jazdy kategorii B
      -umiejętność obsługi programów Microsoft Office (Word, Excell, Power Point)
      -brak jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego poza praktykami studenckimi i pracą na gospodarstwie rodzinnym

Oczekiwania co do nowej pracy:
      -najlepiej w pobliżu domu (Piaseczno, Tarczyn, Warszawa, Konstancin-Jeziorna, Grójec, Warka, Góra Kalwaria, itp.)
      -najlepiej z branży rolniczej (lub podobnej)
      -może być zarówno biurowa, i jak fizyczna
      -minimalne zarobki 2000 zł brutto
      Praca jako przedstawiciel handlowy odpada i nie chcę, by wymagano ode mnie zbyt wysokich umiejętności komunikacyjnych i społecznych.

Może macie jakieś dla mnie ciekawe oferty pracy?

Szukałem w urzędzie gminy, urzędzie miasta, PIORiN-ie, OSChR-ze, ARiMR, itp., lecz żadnej interesującej oferty nie znalazłem. Jeśli nie znajdę pracy w zawodzie, będę zmuszony przekwalifikować się na inną branżę.

Z góry dziękuję Wam za pomoc i pozdrawiam.
    • Przez yacenty

Chciałbym Was zaprosić na pogadankę na temat reklam rolniczych, pokażemy kilka różnych rozwiązań i chcemy usłyszeć Wasze opinie.

Spotkanie odbędzie się ONLINE, czyli możecie siedzieć w dowolnym miejscu gdzie macie stabilny internet i z nami rozmawiać.

Spotykamy się w poniedziałek 9. października o godzinie 19.00 i 20.00 (dwie tury).

Zapraszam osoby, które mają posiane w tym roku minimum 5 ha pszenicy.

Aktywni uczestnicy pogadanki otrzymają od nas wynagrodzenie w kwocie 100 zł.

Zgłoszenia wysyłajcie albo na maila: jacek@agrofoto.pl albo przez prywatną wiadomość.

W zgłoszeniu podajcie wielkość gospodarstwa i rejon z jakiego jesteście.

Wybranym osobom przekażę link do pokoju, gdzie się spotkamy w poniedziałek.

Ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy ten lepszy.

Pozdrawiam

yacenty

• Przez darasAgriculture
      Witam interesuje mnie czy ktoś z forumowiczów odbywał rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko traktorzysty w gospodarstwie rolnym, jeżeli tak to jeżeli można wiedzieć jakie pytania zostały zadane na to konkretne stanowisko, czekam na odpowiedź Dziękuje i Pozdrawiam.