Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez fordtw15
      Witam! Mam pytanie co do kosiarek dyskowych, szukalem cos na ten temat ale nie znalazlem .
      chcem kupic sobie taka kosiarke najlepiej 2,4 metra tylko nie wiem jakiej firmy i czy nowa czy uzywana
      znalazlem taka:
      http://www.allegro.pl/item316501061_kosiar...s_easy_cut.html

piszcie jak cos wiecie na ten temat
    • Przez erni
      czy u4514 to dobry wybor do tur-a?awaryjny jest przy nim?prosilbym o napisanie wad i zalet i czy warto w to sie pakowac..
      pozdrawiam erni
    • Przez KarolTD90
      Słyszeliście o kosiarkach dyskowych firmy KELLFRI ?? Ma ktoś taką albo widział ją co nich sądzicie??
    • Przez Wilkuu
      Cześć

Chciałbym się dowiedzieć jaką kosiarkę najlepiej kupić, i z którą poradzi sobie poczciwy "ciapek". Mam zamiar kupić ją w sezonie zimowym, a od wiosny startować z hodowlą królików. Aktualnie przeglądając oferty wpadła mi w gust kosiarka Famarol słupsk 1,65m. Macie jakieś doświadczenia z nią? Potrzebuje niewielkiej kosiarki, skosić 50a łąki. Co do ceny max mogę wyłożyć na ten czas 2 tyś
    • Przez MarcinSko
      Witam pisze do waz z zapytaniem jaki ciagnik zakupic z turem i kosiarka razem na dofinansowanie mlody rolnik.
      Ciagnik miałby do skoszenia 40ha aż 1raz do roku łąk torfowych, i generalnie wykorzystany do prac z ladowaczem. Czyli nie za wiele do roboty puki co, moc ciągnika to 80-100km raczej w totalnej podstawie, ladowacz jakiś polski chyba nie ma sensu kupować orginalny do złożenia max 300bel (120) czy drobnych prac ziemnych? Kosiarka listwowa (chyba dobrze pisze) 250/280max tez jakaś niezbyt droga. Wracajac do ciagnika to raczej podstawa, tylko opony bym chcial jakies szerokie, bywa dość mokro. Marki które mnie interesuja to:
      Case
      Nh
      Jd
      Df
      Co bym chcial mieć w nich:
      Klima
      Rewers jak da rade ten bez sprzęgła
      Budżet ok 250tys brutto.
      Jestem zielony bo całe moje życie to c-330 i c-360 plus kosiarka rotacyjna, zakup planowany na 2017rok a zanim pójdę do dealera chce sie popytać bo jak wyczuje to mnie naciagnie do bólu.