Skocz do zawartości
toobek

Problemy z prasą Welger AP 41

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Welger
toobek    40

Witam szanownych kolegów. Mam dwa problemy z moją prasa Welger ap 41. Pierwszy to gdy prasa pobierze dość dużo materiału to wtedy puszcza jedna strona. Węzeł jest na jednym końcu sznurka a drugi koniec sznurka wyślizguje się z palca supłacza. Drugi problem to że raz na 4-5 kostek prasa zrobi kostkę dwa lub nawet trzy razy dłuższą niż ustawione. Bardzo proszę o pomoc i jakieś rady. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

miałem taki zabytek przez 5 lat. zjadla z 6 sztyli od grabi i z 4 od wideł ;) sprzet mało wydajny :( a powiem Ci tak palce szpulacza sa wyslizgane na bank i stoliki z prowadnica sznurka. malo tego zwroc uwage przy talerzach sa banany z zębami i chodza po trybko -palcach jesli sa wyrobione to uważałbym na Twoim miejscu bo rozwali talerz aparatu i trzymak aparatu... powiem tak ja prasę doprowadzilem ze chulala i wiazala jak nowa ale to koszt 2000 zl tak lekko. u mnie sie to wróciło bo sprzedalem ja za 5 tys zl 3 lata temu.

toobek    40

Palce supłacza są nowe. To że robiła kostki raz dłuższą też krótsza rozwiązałem. okazało się że tulejka na tej gwieździe z tyłu się ślizgała i nie zawsze załączała aparatów w tym samym momencie. Z resztą jeszcze walczę :-)

Wiadomość z agroFakt.pl

House    0

Mam problem z prasą welger ap45 z prawej strony nie wiąże . Podczas prasowania co któraś wiązka nie jest związana sznurek z niej nie jest odcięty od następnej przy baliku zostaje taki sznurek na długość normalnego wiązania czasem idzie co druga a czasem dwie na całe prasowanie.Jestem poczatkujacy w tym temacie proszę o pomoc.

House    0

Mam problem z prasą welger ap45 z prawej strony nie wiąże . Podczas prasowania co któraś wiązka nie jest związana sznurek z niej nie jest odcięty od następnej przy baliku zostaje taki sznurek na długość normalnego wiązania czasem idzie co druga a czasem dwie na całe prasowanie.Jestem poczatkujacy w tym temacie proszę o pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się