Skocz do zawartości
valeTudo

Jak tam wasza kondycja !?!

Polecane posty

Ansja    309

A co sie dziwisz? zawsze jest co podziwiac u mezczyzny a patrzec na hm... zapuszczony brzuch to nic fajnego.

Tudo moje tez sa calkiem ekstra miesnie i jest na co popatrzec :)

Wersja de lux :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Ansja    309

To wódka tak sie nazywa?
No nie źle A ja myślałam o sobie,że taka super jestem :(

Karol82SA    4

De luxe chyba każdy pił ale do rzeczy ostatnio na weselu wytańczyłem się i nawet żadnego bólu nie było

xawer111    0

Ja właśnie od wrzesnia zacząłem chodzić na siłownię. Pierwszy raz w zyciu. Jest mega ciężko. Nie wiem czy dam radę  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Ansja    309

Ja właśnie od wrzesnia zacząłem chodzić na siłownię. Pierwszy raz w zyciu. Jest mega ciężko. Nie wiem czy dam radę  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

najlepiej popros instruktora z silowi aby dobral odpowiedni zestaw cwiczen,skoro jestes poczatkujacy :)

Czystej nie pilem ponad 7 lat zapomnialem juz jak smakuje :D

To jakie smaki znasz :)

Ansja    309

Karol polecasz bieganie noca ?Czy cos innego ....

Teraz moda na nordic walking,jakos w tym nie widze nic ekstra ..

ziomal_one    17

Dowcip traci sens przy podstawowej znajomości języka angielskiego. Nordic walking to tylko przykrywka do jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Lepsze chodzenie z kijkami niż wcale. 

Ansja    309

Zgadzam sie,Kazdy lubi cos innego,Mi odpowiada rower,bieganie....takie chodzenie z kijami jest bardziej dla osob starszych,ktorzy maja np,problemy reumatyczne lub aby spedzic troche czasu aktywnie malo wysilkowo na swiezym powietrzu.

Po kilku latach znów zacząłem aktywnie spędzać czas. Co tydzień w niedzielę zbieramy się na wsi i gramy w piłkę nożną. Na początku było ciężko, na drugi dzień zawsze zakwasy ale nie narzekałem gdyż grali z nami 40-to latkowie więc gdzie mi do nich. Po kilku tygodniach takich spotkań czuję się znacznie lepiej, nie męczę się przy byle wysiłku oraz nie choruję na przeziębienia, jest super polecam  

Ansja    309

Ja caly czas jestem aktywna sportowo.Biegam i rowerem tez jezdze.Co dzien rowniez inne cwiczenia taka ogolna gimnastyka,aby miec lepsza kondycje i samopoczucie.Jezeli ktos nie cwiczyl regularnie lub wogole to zachecam aby zaczac dzien od kilku nawet sklonow czy przysiadow wowczas poczuje sie taka nowa energie na caly dzien.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się