Skocz do zawartości
valeTudo

Jak tam wasza kondycja !?!

Polecane posty

bejba    48

Ja dzień w dzień jeżdżę Ursusem c360+tur bez wspomagania to siły w rękach nie brakuje. Wiadra że śrutem dobrze rozbudowują plecy a brzuch najlepiej nabija browar

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol82SA    4

Hm masaż mówisz no ale wiesz do tego trzeba kompetencji nie mówię że ich nie posiadasz.

Ale nawet widzę stopnień zmęczenia po pracy Fendtem przerobię 7 ha i nie jestem tak wytłuczony niż Pronarem EHR biegi elegancko + półbiegi w kabinie cicho fotel pneumatyczny to samo Claas. Nie powiem bo jakie są ciągniki to są ale te dolegliwości są spowodowane od roboty od czego by innego jakie jest tępo życia   

Ansja    309

Hm masaż mówisz no ale wiesz do tego trzeba kompetencji nie mówię że ich nie posiadasz.

Ale nawet widzę stopnień zmęczenia po pracy Fendtem przerobię 7 ha i nie jestem tak wytłuczony niż Pronarem EHR biegi elegancko + półbiegi w kabinie cicho fotel pneumatyczny to samo Claas. Nie powiem bo jakie są ciągniki to są ale te dolegliwości są spowodowane od roboty od czego by innego jakie jest tępo życia   

Ale z takiego tepa zycia i wysilku miesni przybywa  rozwniez :)

Ansja    309

Jest lato i czy niedzielne popoludnia spedzacie aktywnie sportowo ?

Ansja    309

2300 kostek słomy widlami- pestka i relaks.

To najlepsza gimnastyka i po  niej nic nie strzyka,nic nie boli i miesni przybywa :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się