valeTudo

Jak tam wasza kondycja !?!

Polecane posty

Pigmei    1868

 Tą puszystą wywaliłem, wlazła mi w załączniki graficzne i kradła  wolne miejsce  xD

 Jak się Tobie spodobała to wraca, ale do załączników już jej nie wpuszczę  :P

1276880895_by_gabolita91_600.jpg

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Czereśnia napisał:

  te 5kg to naprawdę potrafi sprawić, że ulubionych dżinsów się nie dopnie i jeszcze się wszystko wpija :(😎😎

Na zimę to i dobrze że się wpija, przynajmniej wszystkie dziury poutyka i nie będzie przeciągów.    :P  A latem muchy nie wlecą    :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pigmej jesteś okropny😅😁😁😁 ptysi nie jadłam już .....od 10lat?albo lepiej😕 nic nie słodze. Uwielbiam sery😍 to moja zguba :/ 

Figura jak figura, ważne żebym ja się dobrze czuła, patrząc w lustro.Co ma na ten temat do powiedzenia mój ,,chłopak" to nie wiem, nic nie mówi,albo ,,jest dobrze" 😕 ale ogląda się za takimi małolatkami,jak spacerujemy😠🤔 to jest normalne?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Normalne, ogląda się za małolatami i myśli sobie, jakie one brzydkie.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Jak nic nie mówi to może oznaczać jedno - boi się otworzyć gęby :P a że się ogląda...  podziwiać może, jak każdy - tyle jego, ale spijać tamtej  śmietanki to już nie będzie xD

1406055631_qe9rep_600.jpg

1321010161_by_aaanitka669_600.jpg

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może mam zbyt wybuchowy temperament😋 jak jest ze mną to, mógłby się hamować, a tak dostał w twarz i tyle mnie widział :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

I pyk - niebieska karta xD

a wystarczyło go oswoić, wyszkolić a nie tak od razu z liścia i za drzwi :ph34r:   gena nie ... :P

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie, czasem takie walnięcie z liścia może być dobrym pretekstem żeby sobie poszedł za tą, za którą się oglądał.    :P I się skończy wybuchowy temperament.   :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A niech idzie w diabły :/ 

Gdyby mi oddał, to by dostał betonowe buty😜😜😜 

ale u chłopaków jest tak ( zauważyłam), że lubicie cierpieć😎

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale to wy o nie prosicie😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Czasem mądrzeją jak zrozumią swój błąd, zwłaszcza gdy go Kobieta pobije.

ale do dnia oświadczyn to chyba miał prawo spojrzeć na inną o.O

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miał? 

Nikogo nie bije😅😋 może moja reakcja była zbyt impulsywna 😕😢😢😢 i teraz to już wszystkie plany się posypały😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 Uff bo już budowałaś sobie wizerunek terrorysty, w każdym bądź razie w moich oczach  :P

 Jak jeszcze jest jakaś mięta między Wami to pogadaj z tym nieszczęśnikiem, za takie przewinienie dobre było by tylko upomnienie,a jak się uda to jeszcze będziesz miała z kim pójść na Sylwestra w tej zmysłowej kiecce:) Przecież z kotem nie pójdziesz :D

Edytowano przez Pigmei
Uzupełnienie treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Czereśnia napisał:

Miał? 

Nikogo nie bije😅😋 może moja reakcja była zbyt impulsywna 😕😢😢😢 i teraz to już wszystkie plany się posypały😕

Facet myśli sobie - teraz mnie obkłada, to po ślubie zabije.     :P    xD

1 godzinę temu, Czereśnia napisał:

Ale to wy o nie prosicie😂😂😂

No Wy się zbytnio nie namyślacie też.    xD

1 godzinę temu, Pigmei napisał:

 Uff bo już budowałaś sobie wizerunek terrorysty, w każdym bądź razie w moich oczach  :P

 Jak jeszcze jest jakaś mięta między Wami to pogadaj z tym nieszczęśnikiem, za takie przewinienie dobre było by tylko upomnienie,a jak się uda to jeszcze będziesz miała z kim pójść na Sylwestra w tej zmysłowej kiecce:) Przecież z kotem nie pójdziesz :D

W sumie to mógłbyś się zaoferować że pójdziesz z koleżanką.   :P    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

🤔  😋 kotek by się ucieszył 😁 wezmę go w torebkę jak Jaś Fasola swojego misia 😂  

 o Sylwestrze raczej już muszę zapomnieć😌 będę pracowała do 21.00 i chyba nie ogarne 😛😛😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zależy gdzie ma za mało.    :P   :D  Ale jakby się namyśliła to może na Ciebie liczyć na tego Sylwestra?    :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 Mnie o to nie pytaj, Koleżanki na oczy nie widziałem ani nawet imienia nie znam.Szkoda że na forum nie pisuje jej kot, coś więcej byśmy się dowiedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak masz kotkę, to na pewno się dogadacie.  :P A na pewno wasze koty.   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj