valeTudo

Jak tam wasza kondycja !?!

Polecane posty

himen    10

Ja codziennie do pracy jeżdze rowerem dlatego bo mam blisko niecałe 2km.


Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Takie 2km to można pieszo pokonać.Rowerem szybciej ale czasem dluzszy spacer pomoze na koordynację wiekszej parti miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszczerbik    0

Ja trochę biegam ale muszę trochę urozmaicić swoje treningi, bo zapisałam się na taki bieg z przeszkodami i właśnie zdałam sobie sprawę, że został tylko miesiąc :o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Nic nie wspominacie o suplementacji, przy wysiłku warto trochę wspomóc organizm, sam się nie zregeneruje tak łatwo, po wysiłku aminokwasy, białko jak nie ma czasu na pełny posiłek, no i coś na stawy to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Bcaa teraz tanie, wiec można jeść łyżka stołową:)))A jest to jeden z nielicznych supli które działają..:))

Edytowano przez valeTudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnaanna    0

Ja też trochę ćwiczyłam (w domu) + biegi, jednak ostatnio temat zarzuciłam.

 

Co jakiś czas dokuczają mi problemy natury zdrowotnej. Lekarz poz zleca kolejne badania ale niewiele z nich wynika. Jeden z nich powiedział żebym postarał się wykluczyć gluten z jadłospisu. Zaczęłam się wiec zastanawiać szerzej nad tym całym glutenem i co jeszcze może mi szkodzić. Są jakieś testy może które coś takiego potwierdzają? No i pewnie chciałabym możliwie najszerzej podejść do tematu - czyli sprawdzić tez inne potencjalne składniki, które mogą mi nie służyć. Nie wiem jak powinno wyglądać poprawne oznaczenie alergenów w menu i chociaż znalazłam garść przydatnych informacji typu: https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/alergeny/Goscie_na_diecie_bezglutenowej.html to i tak nadal jestem w kropce. Niby coś mi już tam świta po lekturze na unilever, ale co rusz natrafiam na nowe pytania. Do jakiego lekarza (poza dietetykiem) powinnam się zgłosić (chodzi mi o specjalistę) Mam nadzieję, że Wy - rolnicy wyjaśnicie mi na czym dokładnie polega ta sprawa z glutenem i czy faktycznie trzeba go eliminować z diety? Skoro nawet nie wiadomo co mi jest?

Edytowano przez jasnaanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Powinnaś iść do gastrologa to odpowiedni specjalista który wykona odpowiednie badania.Jenak w każdej diecie należy pamiętać o owocach i warzywach zwłaszcza świeżych oraz uzupełnianiu płynami przede wszystkim woda mineralna ok.2,5l dziennie wypijajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moja kondycja jest taka,że na zawodach osp podczas bojówki zblokowało mi nogi i myślałem że się zesram z bólu :)

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Chcesz być młody długo śpij.
Chcesz być piękny długo śpij.
Chcesz być mądry długo śpij.

To jest najlepszy sposób na dobry zdrowy wygląd :-*
Żadna dieta,zaden suplement nie pomoże jeśli będzie mało snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

A ja nie narzekam. Jedenaście godzin na rowerze, 40 kilosów po Beskidach , i drugie tyle po asfalcie  :)


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

moja kondycja finansowa nie wygląda najlepiej

 

Zacznij inwestować w butelki i puszki z piwem ,przyniesie ci to wysokie % krwi i puste kieszenie :D

W dodatku twój kaloryfer na brzuchu zmieni się poduszkę powietrzną,ktora podczas upadku uchroni od potłuczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

moja slabo w tamtym roku zaczynajac od lipca zrobilem 2000 km rowerem a w tym sezonie slabo bo od poczatku roku 800km jakos niemam takiej motywacji jak rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja zbiłem wagę z "setki" na 89 w pięć miechów  :P  więc . . . :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

moja slabo w tamtym roku zaczynajac od lipca zrobilem 2000 km rowerem a w tym sezonie slabo bo od poczatku roku 800km jakos niemam takiej motywacji jak rok temu

Ja kilosów strasznych na rowerze nie robię po asfalcie tyle co dojazdy w góry i jazda na kebsa  :)

Za to po górach jazdy dużo ale tam znów kilometrów się nie liczy. Jeden podjazd da ci w palnik tak jak 30 kilometrów po asfalcie, zjazd jak 10 po asfalcie. Nie da się przeliczyć a adrenalina przy zjeździe nieopisywalna  :)


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Teraz się kondycja poprawi przy odśnieżaniu  :D...tylko ,że od łopaty odciski się zrobią na rękach a i odmrożenia można dostać gdy mróz duży będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i klapa znowu setka bez dwóch -_-

Zaś od wiosny przez lato spadnie i z kolei wskoczy itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 10.12.2017 o 19:05, Ansja napisał:

od łopaty odciski się zrobią na rękach :(

Ćwicz rączki, Ściskaj coś nimi częściej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Może ty potrzebujesz tego typu ćwiczeń B|.

Jak wasza kondycja po zimie?Wypoczeci jesteście by zacząć na nowo pracę w gospodarstwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Po dzisiejszym łopatowaniu śniegu kondycja będzie rewelka :D oby tylko zakwasów nie dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj