FENDTFARMER309LSA

Instrukcja obslugi Deutz Fahr 5120

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez casemaxxummx135
      witam wszystkich formowiczów  mam problem z siedzeniem grammer a mianowicie gdy napompuję siedzenie to  po jakimś czasie ( zależy od wstrząsó) powietrze schodzi z siedzenia, i gdy ciagfnik jest nieuruchomiony  to powietrze też schodzi z siedzenia > chciałbym się dowiedzieć co było by przyczyną ? proszę o pomoc .
    • Przez wojtek8244
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Mam problem z Farmerem 8244 zakupiłem agregat uprawowo siewny 2,5m firmy awemak z wałem packera i do tego zestawu mam siewnik Nordsten 2,5m waga zestawu to około agregat 800kg, siewnik 450kg i skrzynia zasypu 250kg. Bardzo nisko podnosi agregat ze złożonym siewnikiem i piszczy zawór pod siedzeniem gdy podnoszę. W czym może być problem? Czy zwiększenie ciśnienia na rozdzielaczu by coś dało? Czy zamontowanie siłownika wspomagającego by pomogło? Bo też mam mały stan oleju w hydraulice i nie wiem czy to też ma jakiś wpływ na to że źle podnosi? Dodam że siłowniki od hydropacka siewnik bez żadnego problemu podnoszą pomimo niskiego poziomu oleju. Proszę o pomoc bo ciężko tak siać.
    • Przez Bartusiek_636
      witam! nie dawno kupiłem ciągnik deutz fahr dx 3.90 i zastanawia mnie od czego jes ta dźwignia zaznaczona na zdjęciu. 
      Z góry dziekuje za odpowiedz
       
       
       
       

    • Przez Primorac
      Panowie mam nie mały problem z Agrofarmem, mianowicie dość często mi się przegrzewa. Wcześniej było to bardzo notoryczne ale po wymianie termostatu trochę się  to unormowało ale nadal nie jest idealnie. Ubywa mi płynu chłodniczego ale oleju nie przybywa, w zbiorniczku robi się małe ciśnienie. Czy to na pewno uszczelka pod głowicą czy są jeszcze jakies inne możliwości ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj