Skocz do zawartości
FENDTFARMER309LSA

Instrukcja obslugi Deutz Fahr 5120

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez darek483
      czy ma główne odłączanie wałka czy jak sie odłączy zwykłą wajchą to tak samo jak głównym odłączaniem, bo posiadam i jeżdżę z włączonymi wałkami :-(
    • Przez Hoxem
      potrzebuje pomocy przy agrotronie 85:

1. Nie działa mi nawiew, gdzie szukać problemu
      2.  Mam strasznie mieciutkie sprzęgło, czy wy też takie macie, wgl tak jakby nie było czuć i bierze przy górze
      3. Z cięzarem z przyczepą ruszacie ze sprzęgła czy z rewersu da radę ?
      4. Odpalanie jak jest zimny, jak sie go podgrzewa i wgl ?

Ciągnik mam od dziś także nie bardzo jestem oblatany do gdzie i jak.
    • Przez FENDTFARMER309LSA
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie ciągników Deutz Fahr Agrotron M

Jak włączać biegi ? Ze sprzęgłem czy bez ? Którego sprzęgła używać, nożnego czy na wajsze od biegów ?
      Czy na każdym biegu trzeba używać sprzęgła ? 

Jeśli włączy się bieg np. 1 a potem na 2,3,4,5,6 to od której połowki bieg zaczyna ? 

• Przez casemaxxummx135
      witam wszystkich formowiczów  mam problem z siedzeniem grammer a mianowicie gdy napompuję siedzenie to  po jakimś czasie ( zależy od wstrząsó) powietrze schodzi z siedzenia, i gdy ciagfnik jest nieuruchomiony  to powietrze też schodzi z siedzenia > chciałbym się dowiedzieć co było by przyczyną ? proszę o pomoc .