mateusz981

New Holland TD90D vs uprawowo-siewny 3m

Polecane posty

mateusz981    1

Witam !

Smerf do tej pory latał z samym poznaniakiem 2,7 ( dość wiekowym). Jest pomysł by kupić agregat uprawowy 3m z hydropakiem i do niego siewnik amazone d7. Myślę , że powinien dać radę , agregat będzie lekki ( mam lekkie ziemie) . A jak wg Was ? Poradzi sobie z tym , będzie dał radę to unieść ? Dodam , że z przodu komplet walizek = 400 kg 

wojtal24    460

da radę tylko przód będziesz musiał jeszcze bardziej dociazyc bo te 400kg może być mało

ZETOR TEAM

damianzbr    2934

Albo sam siewnik 4m, a agregat oddzielnie. Czasowo może wyjść na to samo bo do większego siewnika więcej zboża nasypiesz mniej stawania.

Wiadomość z agroFakt.pl

Patryk1222    73

lepiej kup 2,7 m z siewnikiem

Nie polecam 2.7 jest mała różnica w wadze a przy ewentualnych ścieżkach technologicznych nie masz już ola do popisu:-( dodatkowo 2.7 sa siewniki tylko agromasz/poznaniak i nwm;d w każdym razie nie polecam;-)

ChiquitaB    114

rzuć okiem na moją galerię zapewne szukasz coś takiego jak ja mam do JX. od razu mówię że z 50kg więcej na przód i jest ok przy pełnym siewniku pszenicy i na rozłożonym zestawie przy nawracaniu na polu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pilaszko
      Witam, posiadam New Holland td5.85 i mam problem z hydrauliką ponieważ z dnia na dzień sekcje rozdzielacza zaczęły przepuszczać np. pług sam się zaczął obrać po założeniu zaworów kulowych i zamknięciu ich jest ok czyli w pługu wszystko jest dobrze. Zaznaczam że na obydwu sekcjach jest tak samo i stało się to nagle. Serwis twierdzi ze  cały rozdzielacz jest do wymiany lecz koszt ok 4tys netto więc wolałbym sie upewnić czy może da sie to jakoś tańszym kosztem naprawić. Mam opłacane AC lecz wątpie żeby obejmowało rozdzielacz. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje 
    • Przez kubox9876
      Wywaliło mi błąd o numerze 3999 w td5.85 wie ktoś od czego. Proszę o pomoc 
    • Przez Oski28
      Od jakiegoś czasu wypadła mi sprężyna od sprzęgła i nie wiem jak ją zamontować Czy ktoś mógłby mi pomóc? 
    • Przez JANCZAK1176
      Witam  potrzebna instrukcja napraw ciągnika  NH TD 95D   , chodzi o silnik   lub serwisówka  podzieli się ktoś ,odpłatnie PW
    • Przez ONA77
      Jak w temacie.  New holland td 5030 pali bezpiecznik od gniazda zasilania. Ktoś ma jakiś pomysł w którym miejscu szukać??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj