Skocz do zawartości
mateusz981

New Holland TD90D vs uprawowo-siewny 3m

Polecane posty

mateusz981    1

Witam !

Smerf do tej pory latał z samym poznaniakiem 2,7 ( dość wiekowym). Jest pomysł by kupić agregat uprawowy 3m z hydropakiem i do niego siewnik amazone d7. Myślę , że powinien dać radę , agregat będzie lekki ( mam lekkie ziemie) . A jak wg Was ? Poradzi sobie z tym , będzie dał radę to unieść ? Dodam , że z przodu komplet walizek = 400 kg 

wojtal24    173

da radę tylko przód będziesz musiał jeszcze bardziej dociazyc bo te 400kg może być mało

damianzbr    988

Albo sam siewnik 4m, a agregat oddzielnie. Czasowo może wyjść na to samo bo do większego siewnika więcej zboża nasypiesz mniej stawania.

Wiadomość z agroFakt.pl

Patryk1222    23

lepiej kup 2,7 m z siewnikiem

Nie polecam 2.7 jest mała różnica w wadze a przy ewentualnych ścieżkach technologicznych nie masz już ola do popisu:-( dodatkowo 2.7 sa siewniki tylko agromasz/poznaniak i nwm;d w każdym razie nie polecam;-)

ChiquitaB    50

rzuć okiem na moją galerię zapewne szukasz coś takiego jak ja mam do JX. od razu mówię że z 50kg więcej na przód i jest ok przy pełnym siewniku pszenicy i na rozłożonym zestawie przy nawracaniu na polu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.
      Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez JanuszZiomek
      Posiadam ciągnik New Holland TD95D. Sprężarka w nim ładuje caly czas powietrze.W serwisie powiedzieli ze nie da sie jej wyłączyc. Może wiecie czy można ją wyłączyć jesli tak to gdzie dokupić sprzegło do wyłączena. Z góry dzieki za odpowiedż.