Skocz do zawartości
elwirka96

Rozrusznik do Fortschritt ZT 323 A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
elwirka96    0

Witam. Czy do ciągnika Fortschritt ZT 323A można/próbował ktoś założyć inny rozrusznik, np od Bizona ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Elwira 

Karol323    69

Witam Elwiro :) Oczywiscie Forsz jest takim ciagnikiem ze mozna polowe czesci mozna dobrac z czego innego hie hie ;) Co do rozrusznika to trzebe przerabiac troszke i np od Jelcza rozrusznik mozna zrobic min: staczajac glowe rozrusznika na wymiar orygianlnego rozrusznika, i tez trzeba patrzec zeby weszla glowiczka ;) pozniej trzeba patrzec na obejmy czy beda pasowaly ale to mozna tez i szlifierka zrobic (praktycznie wszystko cala przerobke :D )i na koniec zalozyc trybik w rozruszniku od polskiego ursusa 6 albo oryginalny Forsza. Niektore rozruszniki z jelcza pasuja na obejmy tylko trzeba tryb zmienic.. Potym wszystkim kreci jak szalony :) Jak by cos wiecej informacji to pisz smialo :)

Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

wojtal24    206

a od ify nie będzie pasował na skrócie z ciezarowkami za parę zł można kupic

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez patrykdabek2000
      Zna może ktoś dokładny układ biegów w skrzyni przekładniowej w ciagniku Fortschritt zt323?
    • Przez Braian10176030
      Czesc wszystkim. Nie mialem stycznosci z fortschritem zt 303 z silnikem ifa i zauwazylem ostatnio jak przytykam ręką wlew od chlodnicy to czuje narastajace cisnienie czy jest to powod do obaw. Nie bulgocze jak przy peknietej uszczelce lecz delikatnie narasta.
    • Przez cayman
      Siemanko zastanawiam sie nad kumpnem własnie tego FORTSCHRITT ZT 323-A FORTSCHRITT ZT 323-A (797985200) - Aukcje internetowe Allegro co mi o nim powiecie: jak z jego skrętnościa, ile pali, jak z cześciami jest sytułacja, jakie sprzęty pociagnie, jak czesto sie psuje i co głównie(awaryjność), czy dobry byłby do zrywki drzew w lesie, jaka prędkośc rozwija po prostu wszystko bo nic o nim nie wiem po prostu mi sie podoba własnie ten model co wyrzej podałem w linku jutro jade go obejrzeć.
    • Przez Padykilos
      Witam. Mam problem z podnośnikiem. Po podniesieniu i opuszczeniu ramion, samoczynnie się podnoszą. Podczas gdy sie unoszą można je zatrzymać tylko przy użyciu tej samej dźwigni. Z obydwu stron dźwigni do znajdują się dwa "druty", które wyglądają na obcięte lub urwane. Poniżej dodaje zdjęcie. Czy miał ktoś z was taki problem ? Czy może jednak tak ma być?