darekkraw

Poszukiwani przedstawiciele z branży paszowej / rolnej

Polecane posty

darekkraw    0

Nasza firma poszukuje osób lub firm do współpracy ze znajomością branży paszowej / rolnej.

Oferujemy różne możliwości współpracy, zarówno dla przedstawicieli handlowych, przedsiębiorców jak i osób, które mogą pomóc w dotarciu do Klienta (także poprzez kontakty prywatne).

Jeśli znasz branżę paszową, współpracujesz z firmami wymienionymi poniżej, prowadzisz jedną z nich lub pracujesz w takiej - skontaktuj się z nami! Warunki współpracy z nami na pewno Cię mile zaskoczą!

Posiadamy surowce paszowe przeznaczone m.in. dla:
- producentów pasz,
- mieszalni pasz,
- dużych hodowców bydła, trzody chlewnej, drobiu, zwierząt futerkowych, ryb,
- mleczarni (do zaopatrywania hodowców),
- hurtowni materiałów i surowców paszowych.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem producentów surowców, dzięki czemu zapewniamy najniższe ceny na rynku.

Działamy na terenie całej Europy.

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy!

 

Kontakt:

tel. 503 111 999

biuro@litpolex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karol012011
      Witam mam pytanie czy taki interes by wypalił. A mianowicie kupowanie małych cieląt i sprzedaż takich ponad 100kg do dalszej hodowli. Cielęta mam gdzie kupić po cenie 300zł/szt. Bym je odpajał mlekiem zastępczym, dostawały siano, śrutę, sianokiszonkę a w lato na trawę. Jak myślicie jaką cenę bym uzyskał za takiego ponad 100kg chodzi mi głównie o HF i mieszańce???
    • Przez Marek8505
      Witam chciałbym zajac sie handlem paszami dla zwierzat. Tak z busa dowóz do klienta na telefon na targowisku. Czy musze spelniac takie warunki jak np. ci co sprzeadja w punktach. Z góry dziekuje za wszystkie podpowiedzi
    • Przez rafal0079
      witam orientuje się ktoś co trzeba na handel jemiołą tzn jakie zezwolenia i czy musi być działalność założona ???
    • Przez bies11kgr
      siema
      mam poważny problem ponieważ chce wejsc w ziemniaki (sadzeniaki) i handlowac na broniszach i jak byście mi doradzili jaki samochód ciężarowy wziąć (solówke) i jak z miejscem na broniszach i dni handlu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj