News
darekkraw

Poszukiwani przedstawiciele z branży paszowej / rolnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darekkraw    0

Nasza firma poszukuje osób lub firm do współpracy ze znajomością branży paszowej / rolnej.

Oferujemy różne możliwości współpracy, zarówno dla przedstawicieli handlowych, przedsiębiorców jak i osób, które mogą pomóc w dotarciu do Klienta (także poprzez kontakty prywatne).

Jeśli znasz branżę paszową, współpracujesz z firmami wymienionymi poniżej, prowadzisz jedną z nich lub pracujesz w takiej - skontaktuj się z nami! Warunki współpracy z nami na pewno Cię mile zaskoczą!

Posiadamy surowce paszowe przeznaczone m.in. dla:
- producentów pasz,
- mieszalni pasz,
- dużych hodowców bydła, trzody chlewnej, drobiu, zwierząt futerkowych, ryb,
- mleczarni (do zaopatrywania hodowców),
- hurtowni materiałów i surowców paszowych.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem producentów surowców, dzięki czemu zapewniamy najniższe ceny na rynku.

Działamy na terenie całej Europy.

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy!

Kontakt:

tel. 503 111 999

biuro@litpolex.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rekin19k
      Witam,

• Przez blabert
      Witam, taką mam sprawę (jeśli temat był to proszę o link ) 
      Brat wydzierżawił od rodziców ziemie 24ha na okres 15 lat, minęły już 2 lata 
      Rolnik sąsiadujący z nami swoim polem, chciałby odkupić 2ha
      No i w sumie tata z bratem mogli by się zgodzić, tylko jak teraz to rozwiązać? 
      Ojciec musi wypowiedzieć umowę dla swojego syna i wtedy odsprzedać sąsiadowi?
       Czy agencja ma prawo pierwokupu? 
    • Przez ChiquitaB
      Witam. w 2016 roku żona otrzymała darowizną gosp rolne o pow. 15ha, jako że sytuacja zmusza nas do zaniechania prowadzenia gosp dalej i jego sprzedaży. Moje pytanie, czy możemy sprzedać ziemie na powiększenie innego gosp. bez żadnych konsekwencji i płacenia podatków? Żona nabyła gosp przed zmianą przepisów w 2016
    • Przez yacenty
      Pytanie jest takie, kupiłem ciężarówkę nawozu - Saletrosanu, na ten moment potrzebuję 12 ton, pozostałe 12 chciałbym odsprzedać.
      Towar kupiony z fakturą, sprzedaż rownież z fakturą.
      Pytanie czy potrzeba się gdzieś zarejestrować na handel nawozami? czy gospodarstwo rolne może taką drobną sprzedaż prowadzić?
      W przypadku nasion i śorów wiem ze trzeba być zarejestrowanym na odpowiednich listach, a jak to jest w przypadku nawozów?
    • Przez Ante55
      dzisiaj sprzedałem byki nowemu kupcowi mam go od szwagra, hf powyzej 700 kg, dał po 7 netto. 
      Sprawdziłem na wadze, wszystko sie zgadzało dolozyc nie chcial, ale sprzedałem 5 a trzy zwazylemwczesniej grało wszystko. od szwagra bierze rok czasu i kasa zawsze do tygodnia.
      Ludzie mu u nas sprzedaja jestem z okolic radomska, a inni jak dzis sprzedaly hf?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.