Skocz do zawartości
News
darekkraw

Poszukiwani przedstawiciele z branży paszowej / rolnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darekkraw    0

Nasza firma poszukuje osób lub firm do współpracy ze znajomością branży paszowej / rolnej.

Oferujemy różne możliwości współpracy, zarówno dla przedstawicieli handlowych, przedsiębiorców jak i osób, które mogą pomóc w dotarciu do Klienta (także poprzez kontakty prywatne).

Jeśli znasz branżę paszową, współpracujesz z firmami wymienionymi poniżej, prowadzisz jedną z nich lub pracujesz w takiej - skontaktuj się z nami! Warunki współpracy z nami na pewno Cię mile zaskoczą!

Posiadamy surowce paszowe przeznaczone m.in. dla:
- producentów pasz,
- mieszalni pasz,
- dużych hodowców bydła, trzody chlewnej, drobiu, zwierząt futerkowych, ryb,
- mleczarni (do zaopatrywania hodowców),
- hurtowni materiałów i surowców paszowych.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem producentów surowców, dzięki czemu zapewniamy najniższe ceny na rynku.

Działamy na terenie całej Europy.

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy!

Kontakt:

tel. 503 111 999

biuro@litpolex.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mogilnik
      Witam, mam na sprzedaż grunt rolny w Bukówcu Górnym pow. leszczyński woj. wielkopolskie.

Grunt znajduje się na jednej działce. 

Łączna powierzchnia działki to 7,38 ha w tym: 0,14 ha lasu oraz ok. 0,6 ha zadrzewień.

Klasy od IIIB do VI.

Cena za całość to 350 tys. zł do negocjacji.

KONTAKT: 885-242-365

• Przez MateuszZienkowicz
      Witajcie, mam pytanko dotyczące sezonowej sprzedaży truskawek.
      Jestem rolnikiem, areał truskawek został powiększony do rozmiarów które wymuszają na mnie poszukiwanie nowej drogi sprzedaży. Chciałbym zacząć handlować truskawką w okolicznych miastach. Z tego co się dowiedziałem póki co potrzebuje zgodę od gminy na zajęcie pasa drogowego. 
      Co jeszcze od strony rolniczej? Sanepid? RHD? 
      Jak to zrobić żeby było full legal i jak przyjdzie straż miejska to nie bedą mogli mi nic zrobić. 
      Dziękuję za pomoc!
    • Przez cytryna
      Witam
      Chce uzyskać decyzje pozwalająca na sprzedaż bezpośrednia wobec powyższego należy spełnić kilka wymagań m.in. trzeba przystosować pomieszczenie do przechowywania jajek. Stado na razie nie będzie duże ok  50 sztuk. Nie mam pomysłu jak zorganizować takie pomieszczenie dla tak niewielkiej ilości jajek. Jak to wygląda u was ?
    • Przez Lowca131
      Witam,

do sprzedania posiadam nasiona cebuli. Możliwa wysyłka. Więcej informacji oraz cena podawana indywidualnie. Zapraszam do kontaktu. 606971792
    • Przez Maciekkkk
      Witam czy ktos moze polecic dobra firme do skupu bydla miesnegona obszarze kujawsko-pomorskiego? ? I czy ktos moze cos powiedzieć na temat firmy FACTOR ? Z gory dziekuje 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.