Skocz do zawartości
darekkraw

Poszukiwani przedstawiciele z branży paszowej / rolnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darekkraw    0

Nasza firma poszukuje osób lub firm do współpracy ze znajomością branży paszowej / rolnej.

Oferujemy różne możliwości współpracy, zarówno dla przedstawicieli handlowych, przedsiębiorców jak i osób, które mogą pomóc w dotarciu do Klienta (także poprzez kontakty prywatne).

Jeśli znasz branżę paszową, współpracujesz z firmami wymienionymi poniżej, prowadzisz jedną z nich lub pracujesz w takiej - skontaktuj się z nami! Warunki współpracy z nami na pewno Cię mile zaskoczą!

Posiadamy surowce paszowe przeznaczone m.in. dla:
- producentów pasz,
- mieszalni pasz,
- dużych hodowców bydła, trzody chlewnej, drobiu, zwierząt futerkowych, ryb,
- mleczarni (do zaopatrywania hodowców),
- hurtowni materiałów i surowców paszowych.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem producentów surowców, dzięki czemu zapewniamy najniższe ceny na rynku.

Działamy na terenie całej Europy.

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy!

Kontakt:

tel. 503 111 999

biuro@litpolex.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez marijusz
      Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ,a przede wszystkim uczciwych odbiorcow i dobrych cen !!!
      Podlasie propozycja za byki MM 7,3 zł + vat Moja cena 7,5 + vat  Maja odezwac sie w przyszłym tygodniu
    • Przez dawidursus323
      Hey. W tym roku mam zamiar posadzić więcej bobu. Mam pytanie. Gdzie mogę go sprzedać? Co trzeba zrobić aby sprzedawać ten bober w zwykłym sklepie?
    • Przez micgal39533
      Witam

Mam do sprzedania stare siano z 2012 roku. Około 70 balotów. Nadaje się na  pellet lub brykiet. Cena do uzg. 
    • Przez agrofoto
      Jakie ciągniki najlepiej sprzedawały się w lutym 2015?

Pierwsza 10, według badań agencji Martin & Jacob,  w naszym zestawieniu http://www.agrofoto.pl/forum/ranking/5-najlepiej-sprzedaj%C4%85ce-si%C4%99-ciagniki-w-lutym-2015/