radekz200

Jaki agregat podorywkowy i jakiej firmy?

Polecane posty

oaxis3333    39

no to faktycznie trzeba zmienić bo taką broną wiele nie zrobisz  ona ma tylko 670 kg więc ciężka nie jest typy  X i V  to są najgorsze brony  

najlepsze są kompaktowe i te z masą na 3 m ok 2 ton  idą najlepiej sucho czy mokro i porządnie mieszają glebe  z nasionami i resztkami pożniwnymi :)

Edytowano przez oaxis3333

Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

za 13k mam nowego staltecha , nie mowie ze to moze byc zly agregat ale malo znany (ten z linku) jeszcze o takim nie słyszałem a staltech jest bardzkiej znaną firmą i zlych opinii nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

A myslales nad tolmetem? Co prawda nie ma sprezyn ale jest na spirali duzo lepiej.wykonany niz agro masz talerze na gumach i regulowane razem z walem i naprawde dobrze wykonany. Sam na takiego sie napalilem ale jednak bedzie talerzowy tez z tolmetu. Co do staltechu opinii nie mam chyba.nikt mojej okolicy tej firmy niema, rozmawialem kiedys z przedstawicielem zip agro i pytalem o sprzety tej klasy to mowli ze sprzedawal staltechy ale zrezygnowali bo mieli duzo reklamacji.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

myślałem ale jakos te zabezpieczenia spiralne mnie nie przekonują , mam wrażenie ze jak podejdzie duży kamień plus prędkość to może peknac a sprężyna się ściśnie ewentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Ja pozyczalem kiedys rolmako na sprezynie teraz mialem pozyczony firmy nie znam bo przywieziony z zachodu wlasnie na takiej spirali no i wrazenia takie da sie odczuc ze ciagnik ma lzej i naprawde ladnie sie sprawdzal w tej suszy bo glebiej dalo sie go wbic a na sprezynie to sie dosc mocno skladaly i jedna glebiej jedna plycej nie podobalo mi sie to pomimo jednakowego napiecia sprezyn. Na spirali tego nie robilo i sam sie dziwilem ze to wytrzymuje. Ale opisuje tu ekstremalne warunki.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

moze i masz racje ale z drugiej strony ten na spirali jest bodajże ok 600 kg lzejszy i obawiam sie tez ze względu na za kamieniale pola ale może faktycznie sa na to wytezymale spirale nigdy nie miałem z nimi do czynienia więc to tylko moje domysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

w tym z linku talerze maja zabezpieczenia kołkowe i wał wydaje się lekki

 

Są różne wały do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

No lzejszy nie jest bo agromasz na spirali wg.katalogu ma 920kg a tolmet ma 1200. Agromasz na sprezynie tez pewnie kolo 1200. Na tolmeta masz nizsza cene i lepiej wyposazony zawsze mozesz jakis lepszy wal dorzucic i juz pare kilo wiecej tez;)


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

agromasz na spirali 915 a na sprężynie 1400 więc powinien wchodzić na suchym . raczej zostane przy staltechu , sprawa do przemyślenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aniaponczek
      Witam.Właśnie przymierzam sie do zakupu agregatu pościerniskowego.I zdecydowany jestem na Mandama kus 2.6 na sprezynach.Powiedzcie czy ta firma to solidna inwestycja czy jednak nie?bo dealer chwali ale on to sobie moze chwalić.
    • Przez kamilkliza
      agregat podczas pracy
    • Przez rafal11195
      Witam, mam do sprzedania:
      Agregat podorywkowy Kos o szerokości 3 m, pierwszy właściciel, sprawny, stan dobry, cena 8 000zł ,
      dodatkowo mam do niego siewnik poplonów Alfa, cena do dogadania,

      Talerzówka "żukowo" 2.8m szerokości, wał, strunowy, cena 8000zł
      Wszysto do negocjacji.
      więcej zdjęć na priv,
      Kontakt : 661976682 tel, sms
      691753153 tel


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj