Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adam1515    0

byliscie na polagrze 2008?? tam byl ten fendt varo 936 320km albo 330 9 litrow silnik obciaznik 2200kg na przud cena 640tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

DF to nie. Najblizszy kupna jest Claas z full wyposazeniem.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To jest jeszcze Claas Renault ale komforcik jest. Jezdzilem nim dwie godz. Nawet przyjemnie i ma resorowana os i kabine wiec to tez jest duzy plus


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

@Konrad531!!! Może jakiś bardziej rozwinięty post, bo że ty polecasz to wiesz... Jakieś konkrety, a nie puste posty z których nic nie można się dowiedzieć, a po to chyba został założony temat żeby się czegoś dowiedzieć co???

 

Wracając do tematu, ja bym wybierał pomiędzy Claasem, a NH. Ja mam NH TS 115A (nie ta moc) i moge powiedzieć, że NH to dobra marka, znam ludzi którzy chwalą sobie TM, mówią, że są mocne i wytrzymałe. I za nim przemawiają dobre oponki (z tego co widziałem na zdjęciu). Z Claasem nie mam styczności, ale przemawia za nim dobre wyposażenie i troche większa moc, ale opony to już ma w o wiele gorszym stanie... (przy jego kupnie trzeba będzie się liczyć z kupnem nowych) [o ile to jest ten którego masz w galerii @ralfMTX140]. Ale reasumując ja bym kupił TM-a... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

no tez dobry pomysł claas wykupił renówkę od mojego wuja z rodziny maja renówkę i ciągną agregat uprawowo siewny mazura5 moc ok115km ale dociążył przód fest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tak KrolikNH to jest ten TM w galerii. Nie mowie ze NH nie sa zle szczegolnie te wieksze. Ciagnik ok 200km to juz musi byc naprawde dopracowany i wytrzymaly. Claas w porownaniu do NH jest lepiej wyposazony. Podam pozniej link to sobie go zobaczycie. KrolikNH mam juz innego Claasa niz tego co jest w mojej galerii

 

http://www5.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=885955 - inny claas

http://www5.traktorpool.de/suchen/detail.p...asch_id=877341# - Claas 836 RZ PREMIUM

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edit!!!!

Edytowano przez robertbara
Łączenie postów

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0
no tez dobry pomysł claas wykupił renówkę od mojego wuja z rodziny maja renówkę i ciągną agregat uprawowo siewny mazura5 moc ok115km ale dociążył przód fest

sprostowanie pożyczyli i specjalnie dociazyli go jakos tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
aha

 

Co to za treść postu?? Co wnosi do tematu??? ;)

Nie pisz posta pod postem używaj opcji EDIT...

 

EDIT. Już poprawione


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Jak sie wam podobaja te Claasy? NH jest w mojej galerii.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
ale chyba teraz nie pisalem posta pod postem sprawdzajcie dokladnie

no bo usunolem post "aha" i juz nie ma posta pod postem.

 

teraz prosze wrocic do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Na 100 ha to u nas gość ma fendta 714vario fajna maszynka ale z 5obrot to na cieżejszych glebach miejscami zakreci kołem ale daje se rade

Ten pierwszy claas jakoś bardziej mi sie spodobał.......

A z tych ciągników co wymieniłes na poczatku to zdecydowanie JD... marka jest sprawdzona a i seria 7010 jest również fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No fajna jest ta seria 7010 tyle ze troche stara i ta kwadratowa maska. Jednak chyba Claasa kupie. Jednego mam juz nakreconego ale szukam jeszcze innych. A moze ma ktos oferte na taki 200 km ciagnik?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

Co do NH TM 190 to serwisanci których znam nie polecają tej maszyny natomiast chwalą serię G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Seria G jak sie orientuje to sa stare ciagniki i byly jakos produkowane do 2000r wiec odpada


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

i też jakies tam problemy miała z komputerem o ile sie nie myle


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nad tym ciagnikiem nie ma sie co zastanawiac bo jest za stary a takie ciagniki chodzily w PGRach wiec przebieg bedzie dosyc duzy. Z serii G najmniejszy byl G210 czy byly jeszcze mniejsze? Jak sie wogole spisuja one?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Jeśli stawiasz na rozwój powinieneś wziąć Claasa. Skoro jest full wersja to bym na niego postawił. Są to w miarę proste ciągniki mocne i wytrzymałe. NH TMki są naprawdę mocne. W pobliskim PGR mają TM 155 i chodzi z Kvernelandem 4*100. Jest do niego w sam raz ze względu na to że w moich okolicach są ziemie klasy 2,3,4. Valtra też mogła by być interesująca gdyby nie ta cena która jak napisałeś jest wysoka. Ale chyba jednak Claas wygrywa lepszym wyposażeniem. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Z tym wyposazeniem to zgodze sie z toba bo Claas ma najbogatsze. Valtra juz odpadla z rankingu bo bedzie zdecydowanie za droga. Glowny kupna jest Claas Ares 836 RZ PREMIUM lub New Holland TM190. JD ma tez male szanse na kupno bo jest stary modelem. Co teraz proponujecie wybrac?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja tez mam taka nadzieje mimo ze jest to wlasciwie Renault ale malo kto na nie narzeka.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
No wiec wedle zyczenia:

Claas Ares 836 RZ PREMIUM- 2004r 3600 mtg stan wizualny bdb opony przod 600/65 R32(60%) tyl 710/70 R38 (60%)

przedni podnosnik, przedni obciaznik 1000kg ogolnie fajny traktorek

New Holland TM190- 4500 mtg 2004r przedni podnosnik, przedni WOM, Przedni Obciazni 600kg oponki ladne stan tez ladny pozniej wrzuce jego zdjecia do galerii

Z tych dwóch jestem za Claas'em. Ten sam rocznik i cena, a przebieg NH o +/- 900 mtg wiekszy. No i moc Claasa troszke większa. Claas ma lepsze wyposarzenie. Jak się przyjrzeć dokładniej to stan opon obu ciągników jest porównywalny (przynajmniej ze zdjęć), tak czy siak trzeba będzie kupić nowe.

Jestem za Ares'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ma ktos moze Claasa Aresa z serii 800?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VARIO    22

jeżeli myślisz iść do przodu to kupuj fendt seria 800 tylko z balastem . Zapewne bendziesz korzystał z funduszy to cena sie przetnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj