Polecane posty

Macius    60

Tak sobie teraz latap po necie i poczytałem troche o modelach case Co mozecie mi powiedzieć o CASE 165 PUMA 250tyś zł i CASE IH JX 80-82 KM- 4WD za 125tyś zł Są to dobre ciągniki ktoś ma ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Polecam John Deere 7810 mój wujek ma nie narzeka, ponieważ są to maszyny nie zawodne , nie psują się tak, i podstawa Stalowa rama.

Edytowano przez Kamil6920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28
A Deutz są dobre????
df sa dobre sam posiadam agrotrona 128 od 2004roku mam juz 1,5tys mtg i wszystko działa jak nalezy zero usterek pracuje na 106ha ziemie cierzkie wiec ma co robic ciagam nim v\n 4 obrotówka

ale do ciebie nalezy wybur pozdrawiam


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

jak dobrze pamietam to pierwszy był na 50mtg drugi 250 mtg reszte sam juz robiłem przeglądy srednio co 250 mtg tydzien temu robiłem wymiane oleju tylni most skrzynia biegów 1600zł z filtrami oelej i filtry kupowane w serwisie ale sam wymieniałem

 

Nie cytuj poprzedniego postu!!

Edytowano przez robertbara

Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Witam szukam ciągnika na 100 hektarów o mocy od 150 do 170 Myślałem nad jakimś claasem Jeśli możecie to podajcie mi cene i model ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

New holland TM190 to według mnie najlepszy wybor jest u nas we wsi kilka NH i dobrze chodzą


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balantines    0

To jak masz już McCormick'a to może xtx'a lub ttx'a ?

John Deere teraz to chińszczyzna.. a z Case'ami to różnie bywa bo mają kilka fabryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

New holland TM190 to według mnie najlepszy wybor jest u nas we wsi kilka NH i dobrze chodzą

 

No to żeś mu doradził, jeden z najgorszych modeli New Hollanda. TM 175 i TM 190 to najgorsze modele z serii TM, nie polecam, mamy 175 i ponad 6000 godzin i wiem co mówię a sąsiad ma 190 i też lipa jest. TM155 bardzo dobry - miał może 3 drobne awarie przez prawie 5000 godzin. Cała seria TM to dosyć dobre maszyny ale nie 175 i 190!

To że na wsi jest kilka nh i dobrze chodzą to inna sprawa - inne modele udane są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajoFarm    0

kup fendta 718 lub 820 i napewno nie pożałujesz fakt śą drogie ale odpłacą się bezawaryjnością i wydajnością sam posiadam 718 i jest git niema lepszego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidj3    0

deutz fahr lub new holland najlepsze ciągniki i silne .

Edytowano przez robertbara
Brak uzasadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziknie    0

No w gre wchodzi ciagnik o mocy min 180 km do 210km. Mam juz McCormicka MTX140 i chce teraz drugi ciagnik kupic.

no nie przesadzaj u nas gościu uprawia 200ha jednym claasem 140km

 

kup fendta 718 lub 820 i napewno nie pożałujesz fakt śą drogie ale odpłacą się bezawaryjnością i wydajnością sam posiadam 718 i jest git niema lepszego :):)

i ile dałeś za tą 718?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Skrzynia bezstopniowa chyba w każdym zastosowaniu ciągnika będzie lepsza. Masz wtedy nieskończoną ilość biegów.

Co do skrzyni pod obciążeniem to najlepiej taka aby było jak najwięcej biegów przełączanych pod obciążeniem, tzn mniej ważna jest ilość wszystkich biegów, ale to ile do dyspozycji mamy pod obciążeniem.

Napisz jaką mniej więcej kwotą dysponujesz, bo między najtańszymi a najdroższymi ciągnikami tej mocy jest spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon0410    0

Mój wujek planuje kupić jakiś zachodni ciągnik o mocy 160km - 180km na 100 ha . W tej chwili ma zetora 16245 i się trochę nie wyrabia.Więc jaki polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

Witam szukam ciągnika na 100 hektarów o mocy od 150 do 170 Myślałem nad jakimś claasem Jeśli możecie to podajcie mi cene i model ciągnika

Valtra T131 HT 156KM z TUZ+WOM 250tys netto z 7% upustem. Cena z jesieni tamtego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj