Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamilk19912    1

Witam, pytanie kierowane jest do formułowiczow krtorzy posiadaja dany model ferdka lub znawcow, zakupilem ciagniczek MF 3655 dynashift z 1995r i czy w tym ciagniku powinien byc intercooler? Wedlug danych technicznych w necie jest. W dowodzie mam wbity model 3655/60 i 114 kW mocy. W moim nie ma tej chlodnicy, pasowanie miedzy filtrem a turbina wyglada normalnie oryginalnie oraz praca silnika nie budzi zastrzezen, jest to model 140 koni czy 155?z gory dziekuje:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Dane podane przez producenta to moc 155 KM na 100 %.

 

Jeżeli pomogłem proszę o zieloną strzałkę w górę . Pozdrawiam

Edytowano przez Valtra123

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

MF 3655 Dynashift o mocy 155 KM powinien mieć intercooler według danych producenta http://www.tractoor.pl/cignik/dane-techniczne/106-massey-ferguson/847-massey-ferguson-3635-3655.html .

 

Jeżeli pomogłem proszę o zieloną strzałkę w górę . Pozdrawiam


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj