rolnikt25a

Jak wysoko podnosi tur w Ursusie 914 ?

Polecane posty

rolnikt25a    0

Witam mam Ursusa 914 i chciałbym założyć do niego tura ale nie wiem jak wysoko podnosi tur bo mam na stajni strop o wysokości 3m i nie wiem  czy dam rade wyłożyć tam bele ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Wysokości będą różne z racji budowy tura rozbieżność będzie się wahać w przedziale od 3,4m do 3,8m z tych które znam.  


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

tur w 914 to super sprawa,ciągnik  stabilny , ciężki tył ,jednym minusem jest tylko mały skręt, ale do tego się nauczysz :)

 

U mnie podnosi 4,5 metra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

zdania podzielone , miałem na 914 tura po 2 miesiącach go zdjełem i sprzedałem , z tym ciężkim tyłem był nie przesadzał jak podniósł dwa bigi to bez przedniego napędu pod minimalną góreczke na wstecznym zapomnij o jeździe , skręt to jedno a wspomaganie jeśli masz coś ciężkiego na turze to druga porażka w porównaniu do tura na jd nie ma szans przy pełnej łyżce piachu kierownicą mogę kręcić małym palcem a w 914 ten palec jedynie mogłeś połamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

Zapewne jd jest cięższy, zapewne :D Na to przedni napęd aby go używać, Ja mam w nim serwomechanizm+orbitrol to nie ma problemu z kręceniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

czy jest cięższy to nie wiem bym musiał  w dowód zobaczyć , jak jest cieżki to przodu nie trzeba ciągle włączać bp tylne ciągną , ja też nie miałem problemu z kręceniem ale szło dosyć ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek912e
      Witam. Ostatnio zakupiłem nowy nabytek Ursuska 912 rok 83 ładny stan , silnik po remoncie bardzo ładnie chodzi ale nie bede sie rozpisywał przejde wiec do rzeczy. Problem jest tego typu że jak jade na biegu czy na luzie jak zwalniam to w prawej zwolnicy coś jargoli.
    • Przez kaziu914
      Jaki pług obrotowy polecacie kupić do ursusa 914?  U mnie klasa ziemi to III i IV  są także lekkie górki ale nie wszędzie.
    • Przez kaziu914
      Witam zauważyłem że z pod wałka miernika impulsów na którym zawieszone są listwy podnośnika wycieka olej i właśnie mam pytanie czy da się wymienić uszczelniacze bez zlewania oleju ze skrzyni? Czy przechylenie ciągnika coś by dało?
    • Przez armin089
      Witam , od czego jest ta regulacja?

    • Przez Dawid24
      Witam, ostatnio w moim 914 zaczęły zgrzytać biegi. Myślałem pierw, że to znów śrubka przy łapkach, bo sprzęgło zrobiło się "miękkie" i łapało od połowy. Jednak po dłuższej diagnostyce, okazało się, że to nie to. Przez okienko zauważyłem że łapki nie chcą " odbijać ". Co jest nie tak? To znaczy, że będę musiał rozpołowić ciągnik? Już robiłem to w tym roku, więc nie chcę się znów w to bawić. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj