Skocz do zawartości
MarcinParzych

Od jakiego dealera mozna kupic: deutza lub lamborghini lub valtre

Polecane posty

Witam serdecznie, Panowie moze ktorys z was powiedzieć od jakiego dealera mozna kupic Ciagnik jak w temacie? Nw dokladnie ktory kupie ale chcialbym sie dowiedziec z kad mozna kupic, jak jest poznoej z serwisem.i wog. Moze ktos jeszcze uzytkuje ktorys z wymieNionych ciagnikow(deutz fahr 5120/5130; lamborghini nitro 120; valtra n103.4) i moglby cos o nim powiedzieć, doradzic :) z gory dziekuje za pomoc. A mieszkam 30km od Płocka, jak ktos niedaleko mialby taki ciagnik to moglbym podjechac porozmawiac i obejrzec egzemplarz :)

lukaschels    56

Najblizej masz Euromasz Lipka w Lipnie, ja kupował do niego i jest to diler godny polecenia. Oczywiscie musisz się targować i uważac żeby nie oszukał ale na samym końcu jesteś zadowolony. Dużo lepszy niż Rolserwis.

Masz jeszcze do wyboru ciechanów ale tam to nie wiem nic

Edytowano przez lukaschels

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    492

Ciągniki marek jak w temacie możesz kopić u dealera który zajmuje się regionem w którym mieszkasz. Dziecinne pytania dziecinne odpowiedzi. Inny dealer ci nie sprzeda tego sprzętu bo w sprzedaży maszyn rolniczych jest rejonizacja. Poszukaj więc dealerów marek którymi się interesujesz którzy działają na twoim regionie. A dopiero potem zapytaj ludzi na forum o konkretne firmy.

No to agromarket w kutnie agroplus bogate w zurominie euromasz Lipka w ciechanowie no i valtra w trafilach i kutnie. Wiem o rejonizacji

LukaszC5    21

Valtra posiada Adblue a Deutz EGR i DOC.

W Deutzu nie trzeba dodawać Adble a to bardzo duży plus.

Nie dość że jest taniej to nie trzeba się martwić awariami pompy Adblue czy jakiś sensorów które są kosztowne tak jak ma to miejsce w ciężarówkach z Adblue.

Ale te informacje mam ze stron internetowych producentów także wszystko musisz jeszcze sprawdzić osobiście u dealerów.

Bercik92    24

Prędzej czy później i tak adblue bedzie we wszystkich ciągnikach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal3514
      co sądzicie o VALTRACH. przede wczystkim o serii N.
    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje