Skocz do zawartości
mateomateusz

Wskaźniki paliwa i wody 2812

Polecane posty

Witam. Ostatnio wymieniałem instalacje elektryczną w rozrzutniku obornika i przypadkowo dotknąłem przewodu świateł pozycyjnych do masy. Kiedy chciałem odpalić ciągnik zauważyłem że nie świecą się kontrolki ładowania i ciśnienia oleju, a także nie działają wskaźniki paliwa i wody. Zawsze kiedy przekręcałem kluczyk w pierwsze położenie wskazówka wody lekko drgnęła a paliwa układała się w pozycje stanu. Pytanie mam co się mogło stać z tymi wskaźnikami bo żarówki w kontrolkach się tylko przepaliły?

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    185

Sprawdź czy od stacyjki wychodzi prąd. Najlepiej sprawdź w którym miejscu jest zanik. Kontrolki zostaw w spokoju. Jeśli bezpieczniki ok to sprawdź czy przewodu od stacyjki nie upaliło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andi2812
      Ostatnio zauważyłem że, pod spodem wisi jakiś kabelek. Prośba o pomoc gdzie go podłączyć oraz do czego służy.
      Z objawów to co zauważyłem, że nie działają światła awaryjne i reflektor roboczy.

• Przez dembul
      Witam potrzebuję schematów do Ursusa 5714.
    • Przez MFpower
      Witam. Mam problem ze światłami w ursusie 3512 otóż musiałem odłączyć kostkę od prawego tylnego blotnika i zginęły mi światła pozycyjne z przodu i wszystkie kierunkowskazy co się moglo stać ?
    • Przez gregor11
      Witam
      Czy ma ktoś może namiar na kostki instalacji, które występują w 3512 ?
      Chodzi mi dokładnie o kostkę, wtyczkę, do przerywacza kierunkowskazów.
      Nie mogę nigdzie namierzyć, może są znormalizowane.
      Ze starej już nic nie będzie, utleniły się wsuwki, a zwykłe druciarstwo słabo wygląda
      i się spisuje.
    • Przez bartek1190
      Witam co to za przełacznik zaznaczony na czerwono. Do czego on służy???