krisrol22

Akumulator hydrauliczno - gazowy w Bizonie

Polecane posty

krisrol22    0

jakie usterki powoduje odłączenie akumulatora hydrauliczno - gazowego w bizonie . mam takie pytanie poniewaz mój znajomy który zna się na bizonach uwaza ze nie powoduje zadnych usterek a ja nie jestem tego pewien . chce go odłączyć bo trzeba go napełnić azotem a ja tego nie chce robić . dlatego chce go odłączyć i nie wiem czy wszystko będzie działać prawidłowo bez akumulatora .huh.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tylko odlaczysz do napelnienia to sie nic nie stanie. Ale jezdzic w pole bez niego nie radze bo szkoda kombajnu. Pekniecie ramy kombajnu, pekniecia przewodow itp. Tym to grozi


Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisrol22    0

napiście mi prosze czy ktoś jezdzi z was kilka lat na odłączonym akumulatorze gazowym  i jakie ma przez to usterki i czy takie wogóle występują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w starym bizonie jak byl zepsuty akumulator i jednego razu dosyc szybko jechalem i wpadlem w nierownosc to pekla rama. Po tym juz kombajn poszedl na czesci bo nie oplacalo sie go robic

Edytowano przez Agrotech1111

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisrol22    0

w poprzednie zniwa 3 razy pękł mi przewód który łączy regulator przepływu oleju (nowy bo na starym te same objawy i myślałem ze to pomoze ) z dwusekcyjnym rozdzielaczem  dzieje się tak po około 2 godzinach pracy na polu. podpowiedzcie co moze być uszkodzone ze ten przewód ciągle pęka . jest to bardzo uciązliwe bo przez to musze dolewać olej hydrauliczny i zmieniać przewód na nowy  :unsure:​ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ja u sb w bizonie nie mam tego akumulatora chyba z 15 lat, kilka razy pekl przewod i tyle (moze z 5 razy :P), ale fakt kilka razy jak mi heder podskoczyl to myslalem ze kabina spadnie :D
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ramy nie masz jeszcze spawanej?


Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

nie, rama, polosie, przenosnik pochyly to wszystko cale nie spawane ;) tak ogolnie to ten bizon jest jakis mocny :D 20 lat hamowania skrzynia i skrzynia nie zaczepiana :D jezdzil w pgr, wszystkie sprzegla na hederku itp zaspawane, tam jak cos zapcha i stanie to juz jak sie pas posliznie i wytrzymuje :P

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To twarda sztuka:p ja mam bizony ale eksportowe to tam grubszy profil ramy jest, hydroakumulatory zawsze sprawne i zadnych problemow nie ma z przewodami, peknieciami itp :)


Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

a tez posiadam jednego z danii :D i w tym wlasnie akumulator jest dobry ;) ale pochwa polosi pekla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam jednego z dani z hederem 3,60m ale on to sie troche psuje, jeden ze szwecji sciagniety to super sprzecik i jeden taki wynalazek bizon america w tych dwóch statnich na awaryjnosc nie moge narzekac :P


Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ten moj z danii tak samo,  kilka sezonow bez awarii :D a jak juz sie jakas trafi to blachostka ;) (odpukac) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj