Zaloguj się, aby obserwować  
Sławek

dopłaty 2006

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sławek    0

czy istnieje program dopłaty 2006 bo na stronie agencyjnej nie moge go znajśc a nie chse ni sie wniosku ręcznie wypełniać prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

a sa juz wnioski na doplaty 2006?

bo ja sie boje ze przy naszym zaj...432143 fajnym rzadzie "prawa" i "sprawiedliwosci" to bedzie piz*a a nie fundusze unijne na rolnictwo

oj bedzie groznie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

a dostales z agencji? do nas nic nie przyszlo

chyba bede musial ojca pogonic jak najszybciej zeby temat zalatwic


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniker    0
a dostales z agencji? do nas nic nie przyszlo

chyba bede musial ojca pogonic jak najszybciej zeby temat zalatwic

U nas jeszcze nikt nie dostała nowych wnoisków. Mało tego czesc jeszcze nie dostała dopłat za ubiegły rok. W tym my:(. W tej agencji to leca w ciula. Co roku sie przywalaja ze jest zle wypełniony wniosek bo na jednym polu milismy sad (20 pare lat temu) a oni ciagle maja go w papierach choc kilkanascie razy było zgłaszane ze go niema. Co roku trzeba jezdzic i sie tłumaczyc, co roku twierdza ze juz jest ok i co roku to samo. Krew człowieka zalewa. Ojciec pwiedział ze jak jeszcze raz to sie powtórzy to nie bedzie tego pola wogóle podawał. W koncu to tylko hektar a ile nerwów człowieka kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
a dostales z agencji? do nas nic nie przyszlo

chyba bede musial ojca pogonic jak najszybciej zeby temat zalatwic

ja dostałem tydzień temu wniosek i mapki 27 kartek z mapkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

pogonilem ojca, jutro ma isc do agencji i sie dowiedziec co i jak

zobaczymy jaki bedzie efekt


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

U mnie w okolicy mało kto dostał wnioski do dopłat a o mapkach można pomażyc.

Ja wniosku jeszcze nie mam ale podobno wszytkie wysłane więc trzeba poczekac ze dwa dni. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sławek    0

z agencji jeszcze nic mi nie przyszło naewt jeszcze za tamten rok nie wziołem kasy a o co chodzi z tymi mapkami po co mi one teraz potrzebne jak już wiem na pamięć jakie pola mają numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

Dziś do mnie dotarł wniosek z mapkami. Trochę będzie przy nich roboty. A doplat jeszcze nie dostałem :(


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godles5    1

Ty je znasz i agencja je zna (może nie na pamięć),ale jak dostaniesz mapki, to ślicznie jak w szkole, porysujesz czerwonym cienkopisem kontury swoich działek ,a może będą i inne bajery.Ale nie martw się, takie ,,atrakcje" czekają nasz wszystkich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

a ja juz dawno zapomnialem jak ta kasa wyglada :(

sorki panowie ale to jakos sie zbieglo z kasa za buraki czyli okolice 20listopada -10grudnia


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek86    0

u mnie w wiosce tylko jedna osoba dostala a w telewizji gadaja ze wszyscy rolnicy juz dostali TO SA ZLODZIEJE


nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

w koncu, wczoraj przyszly wnioski, dzis mapki :P

w polowie wypelnione - jutro konczymy i o ile agencja dziala w sobote to jutro skladam i swiety spokoj - bedziemy czekac co przyniesie czas i nasz mega ukochany rzad


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

nie szkoda ci kasy?

dla mnie to zwykle makro napisane pod excela, ktore watpie zeby ci jakos bardzo pomoglo a niestety kosztuje 50zl :)

ile bedziesz wniosek wypelnial? godzine? bo szczerze watpie zeby wiecej

no ale wybor nalezy do ciebie

 

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godles5    1

Ja sam używałem wcześniej programu ,, dopłaty bezpośrednie"-teraz korzystam z ,,Agrosystemu".Program jest dobry i mam go przy okazji kupienia licencji na księgę zwierząt.Dla samego wypełnienia pewnie ,że szkoda kasy (po części agencja przysyła wypełniony wniosek),ale mam tam bazę działek ewidencyjnych i po małej przeróbce z oznaczeniem działek rolnych drukuję gotowy wniosek.Tylko podpis i do agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

a ten agrosystem ile kosztuje i co dokladnie moze?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godles5    1

w agrosystemie jest jest kilka różnych modułów i jednym z nich są dopłaty bezpośrednie.Ja ze swej strony kupiłem go do prowadzenia księgi zwierząt(krów).Wszystko na ten temat(program do pobrania ,ceny)dostępne na http://doplaty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Wczoraj byłęm w agencji bo dostałem wezwanie co za ludzie tam pracują wykreśliłem działke a prysłali mi że nie podałęm w jesdnej tabelce powierzchni tej działki i powierzchni trwałych użytków zielonych a działke powykreślana była na każdej stronie co za paranoja trzy godziny na to zmarnowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lisek
      Cześć
      Używacie tego programu. Mam kilka problemów przy obsłudze. Np. nie chce drukować, nie pobiera powierzchni pola przy ewidencji nawożenia azotem itp.
    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez kwiapa
      Witam,
      zastanawiam się nad subskrypcją tego systemu. Aktualna cena to ok 1100 zł netto za rok. Tylko jeżeli się już wejdzie w to to trzeba kontynuować bo szkoda tracić mnóstwa wprowadzonych danych. Proszę napisać o ewentualnych "minusach" tego systemu lub alternatywnych programach.
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
      Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.
      Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.
      System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.
      Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.
      Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
      Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.
      Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl
       
      Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.
      Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.
      Pozdrawiam
      yacenty
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj