Skocz do zawartości
look19

Problem z firmą METAL-TECHNIK

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Firma
look19    29

WItam. 

Mam problem z firmą METAL-TECHNIK. Kupiłem od dilera zgrabiarkę tej firmę i zgrabiarka ta ma liczne wady. Diler interweniował już u tej firmy w mojej (i nie tylko sprawie. Sprawa dotyczy takiej zgrabiarki: https://www.google.pl/search?q=zgrabiarka+metal+technik&espv=2&biw=1242&bih=545&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=8s6SVf_PIa6v7AbW7YuACw&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgrc=_

Napisałem wiadomość do dilera, po czym reklamacja została uznana, dopiero po ok miesiącu. Jednak dziś otrzymałem części,które miały rozwiązać sprawę, jednak nie wszystkie dotarły, a te, które dotarły nie rozwiązują problemu. Pytanie brzmi w jaki sposób mogę zmusić firmę METAL_TECHNIK do skutecznej naprawy zgrabiarki bądź zwrotu pieniędzy?

look19    29

Mail, który napisałem do dilera w tej sprawie (małymi literami i bez znaków interpunkcyjnych, ponieważ diler posługuje się dziwnym telefonem, który nie przyjmuje ani jednych ani drugich znaków ;) ):

post-15922-0-47475900-1435689088_thumb.jpg

post-15922-0-69663900-1435689098_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Valtra123    32

To jest po prostu wada fabryczna którą nie możesz usunąć . Napisz do nich że masz problemy z tą maszyną, że to wada fabryczna nie usunie się tego np: spawaniem, że to nie jest wina użytkownika itp. i prosisz o naprawę maszyny lub o zwrot pieniędzy . Jeżeli to nie pomoże możesz poprosić rzeczoznawcę aby obejrzał maszynę i zweryfikował czy takie usterki są wadami fabrycznymi a jak wystawi takie zaświadczenie (czy co tam oni wystawiają) wyślij to do producenta . A jeśli to nie pomoże zostaje ci droga sądowa . Pozdrawiam

Jeżeli pomogłem to proszę o strzałkę w górę .

Roman_h2    45

W najbliższym starostwie urzeduje rzecznik praw konsumentów do niego się udaj za f
wybacz nie mogę edytować na telefonie to pisze drugi komentarz miało być ze za darmo ci wystosuje odpowiednie pismo

look19    29

Jest decyzja firmy METAL-TECHNIK - dostanę nową maszynę na wymianę, ponoć zmodernizowaną i bez wad, która ta miała. W tym miejscu dziękuję firmie Powerfarm za skuteczne działanie w mojej sprawie i pozdrawiam (o ile to od nich ktoś czyta).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez johny22
      Witam, 
      poszukuje zgrabiarki karuzelowej zagranicznej produkcji, jakiej firmy polecacie, czy lepiej jedna karuzela czy dwie, ile ramion na tej karuzeli najlepiej, tak w cenie do 12-13 tys. Przeglądąłem w Niemczech strony i trafiłem na coś takiego, ile waszym zdaniem warto jest zapłacić za taką zgrabiarkę 

• Przez debrzyna
      Czy ktoś posiada taka przetrząsarkę i podzieliłby sie wiadomościami na jej temat

• Gość bartek18
      Przez Gość bartek18
      Mam do wydania 15 tys i chcę za to kupić zgrabiarkę. Czy lepiej będzie nabyć nowego Samasza 4.10 m ( http://www.samasz.pl/samasz/pl/oferta/zgrabiarki/zgrabiarki-1-karuzelowe?table=2#zakladki ) czy może np taką Krone KS DUO ( http://allegro.pl/zgrabiarka-krone-i2079350829.html )?
    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150