Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tata1

podkładka 80126072 w wzmacniaczu momentu- zakładać?

Polecane posty

tata1    0

Witam

Czy w wzmacniaczu momentu zakładać podkładkę 80126072. Jest to podkładka dystansowa i cierna zarazem. Wchodzi ona na pokrywę wzmacniacza, pod pierścienie i bęben. W jednym katalogu wystepuje, w innym nie (w tym sprzedawanym aktualnie w sklepie żółto-niebieskim nie ma jej.). Podkładka ma końcówkę numeru 072, bo jest na końcu zestawienia w tej tablicy. Zaznaczam że nie chodzi mi o tą cierną (poz.14) pod kolem centralnym - tą założyłem.

W załaczeniu strona katalogu z podkładką o nr 72.

W sklepach występuje:

http://www.sklepdlarolnika.pl/89677/podkladka-pokrywy-wzmacniacza-momentu-c-385-i-pochodne/2097/produkt.htm

http://www.okazje.info.pl/bf/biuro-i-firma/podkladka-pokrywy-wzmacniacza-momentu-pasuje-do-c-385-80126072-.html

post-5249-0-51326800-1435522951_thumb.jpg

Edytowano przez tata1

corrado    217

Jak rozbierałeś była? Przecież nie możesz zostawić luzu wszystko musi być spasowane.

Wiadomość z agroFakt.pl

tata1    0

Nie miałem tej podkładki jak rozebrałem wzmacniacz. Na Flanszy były tylko 2 pierścienie, tak jak w tym (załączonym poniżej) katalogu.

Dlatego mnie ta podkładka zaintersowała, gdyż złożyłem bez niej i jest trochę luzu. Choć nie wiem czy tyle że ona wejdzie.

Pewnie weszła do wzmacniacza w późniejszych latach produkcji tych ciągników. Wydaje mi sie  że ona zapobiega wycieraniu flanszy (obudowy), bo jak rozebrałem wzmacniacz to obudowa była podtarta.

post-5249-0-15532900-1435583654_thumb.jpg

Edytowano przez tata1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować