Skocz do zawartości
agrofoto

Legenda powraca! ZETOR przedstawia nowego CRYSTALA

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

agrofoto    82

Tradycyjny czeski producent sprzętu rolniczego, firma ZETOR TRAKOTRS a.s., rozszerzyła swoją gamę nowoczesnych traktorów o nowy model CRYSTAL. ZETOR CRYSTAL to po długim czasie pierwszy traktor z portfolio marki, który posiada sześciocylindrowy silnik o mocy 144 i 163 KM. Nowy model wyróżnia się dodatkowo prostą obsługą i niskimi kosztami utrzymania oraz eksploatacji. Dzięki wprowadzeniu nowego traktora dochodzi do poszerzenia gamy modeli marki ZETOR z trzech do czterech. Znakiem rozpoznawczym w zakresie designu nowego modelu ZETOR CRYSTAL  będą czerwone koła, które firma planuje stopniowo wdrażać do wszystkich swych produktów

Więcej w informacji prasowej http://www.agrofoto.pl/forum/blog/11/entry-1309-legenda-powraca-zetor-przedstawia-nowego-crystala/

ZETOR FIELD.JPG

ZETOR 4.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

FINN    989

i ciekawe kto teraz zamknie temat?? i da parę punktów w ostrzeżeniach... ;)  bo tak by wypadało , aby przykład szedł z góry... :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nikt nie da ostrzeżenia, bo nie ma fizycznej możliwości żeby moderator dał ostrzeżenie administratorowi.

agrorobert    52

chyba im płacą za tą reklamę zetora bo jakoś jak inna marka coś nowego doda do oferty to nie robią z tego sensacji :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam